Zľava 20% Scotty Cameron Select Laguna 2018

Scotty Cameron Select Laguna 2018

Kód produktu: 733RL34
Značka: Scotty Cameron
359,20 € 449 € Cena bez DPH: 299,33 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
Minulosť prechádza do súčasnosti, keď spoločnosť Scotty predstavila prestavenú Lagunu, modernizovanú od spodku až po vrch, ktorá dokazuje, že kvalitné návrhy sa časom zlepšujú. Tento klasický tvar má domov v bagoch niektorých z najlepších hráčov. S vylepšenou technológiou 2018 Select Line, vrátane strednej brúsenej vložky z tvárnej nehrdzavejúcej ocele, štvorcestného frézovania spodnej hrany a zdokonaleného systému tlmenia vibrácií, tento unikátny model so svojou tvarovanou zadnou časťou a nastavením mini-šikmého krčku je dnes rovnako relevantný ako bol pred viac ako desiatimi rokmi.

Táto metodika konštrukcie spája stredne brúsenú vložku z nehrdzavejúcej ocele 303 s nehrdzavejúcou oceľou pre vynikajúcu rovnováhu, rozloženie hmotnosti, zvuk a pocit.

Postoj putteru bol prepracovaný tak, aby zohľadňoval hmotnosť shaftu a uchopenie pomocou jemnej redistribúcie vyvažovacieho bodu spodnej hrany od päty ku špičke a od úderovej plochy k zadnej časti, takže putter sedí rovnomerne a dokonale sa vyrovnáva na cieľ.
Scroll To Top