cookies disabled
cookies disabled
Ecco S-Drive Ecco S-Drive

Odporúčame

Ecco S-Drive

Farba: Bermuda Blue/Fire Tex/R.Y
Kód produktu: 151104-50734
135 € 150 €
Cena bez DPH: 112,50 €

Doprava nad 99 € za 1 €
Táto exkluzívna pánska golfová topánky ECCO ponúka športový dizajn, ktorý je štýlový aj atraktívny a poskytuje dokonalý, profesionálny výkon po celý deň. Nohy zostávajú suché dlhšie vďaka špeciálnej impregnácii hornej vrstvy ECCO HYDROMAX®. Špeciálna podrážka E-DTS® a asymetrický uzáver poskytujú najlepšiu podporu a stabilitu bez obetovania komfortu. Vďaka 800 záberovým uhlom poskytuje inovatívny dizajn dokonalú stabilitu a bezpečné stabilitu, aj keď je tráva mokrá. Vzdušný pocit robí topánku spolu s integrovanými komfortnými detailmi potrebnú pre ambicióznych športovcov.

  • Táto pánska golfová topánka v atraktívnom dizajne je vybavená technickými detailmi, ktoré realizujú to najlepšie z moderného športového vybavenia
  • Ultraľahký sieťovinový zvršok so stabilizujúcim mikrovláknom poskytuje stabilitu, podporu a flexibilitu
  • Odnímateľná vložka umožňuje individuálne nastavenie šírky topánky
  • Vodotesná technológia ECCO HYDROMAX® udržuje nohy stále suché
  • Exkluzívna podrážka E-DTS® bola špeciálne navrhnutá s 800 ťažnými konzolami pre stabilitu a výkon

  • HYDROMAX ECCO úprava poskytuje vysokokvalitnú kožu s vynikajúcou odolnosťou voči vode a poteniu bez použitia membrány. Bohatý zvršok z kože je počas procesu opaľovania ošetrený technológiou ECCO HYDROMAX. Táto špeciálna metóda tiež zabraňuje vytvrdnutiu kože po opakovanom namočení a sušení v náročných podmienkach, udržuje kožu silnú a trvanlivú, ale mäkkú, pružnú a priedušnú.
      Scroll To Top