cookies disabled
cookies disabled
Sneaky Protector Spray Sneaky Protector Spray

Sneaky Protector Spray

Kód produktu:
7,20 € 7,99 €
Cena bez DPH: 6 €
Možnosti
Doprava nad 99 € za 1 €
Ochranný sprej Sneaky je prvotriedny sprej určený na ochranu obuvi, pôsobiaci proti dažďu, škvrnám a proti vode na Vašej obuvi. Vysoko odolná štruktúra je neviditeľná, prievzdušná, rýchlo účinná a obsahuje super nano technológiu.

Zloženie výrobku poskytuje dlhotrvajúcu ochranu a je vhodné pre všetky typy materiálov ako je napríklad semiš, nubuk, koža, syntetické materiály a plátno. Ak sa zaujímate o to, ako tento výrobok funguje v porovnaní s ostatnými výrobkami na trhu, môžeme Vás ubezpečiť, že funguje rovnako dobre ak nie lepšie a za polovičnú cenu!

Vyrobené v Spojenom kráľovstve. 200ml.


Sneaky Sprej

Sneaky Spray je prvotriedny sprej na ochranu obuvi. Je vysoko odolný proti vode a škvrnám, určený na ochranu Vašej obuvi a tenisiek.

Sprej vždy používajte na čistú a suchú obuv, zabezpečíte tak jeho najvyšší účinok. Sprej vždy používajte v dobre vetranej miestnosti.
Krok 1 – Pred použitím sprej dobre pretrepte počas niekoľkých sekúnd.
Krok 2 – Nasprejujte povrch topánky zo vzdialenosti 10-15 cm. Nasprejujte rovnomernú vrstvu na celom povrchu.
Krok 3 – Nechajte vysušiť minimálne 15 minút.
Krok 4 – Opakujte kroky 1-3 pre zabezpečenie vyššej ochrany. Na dosiahnutie najlepších výsledkov obuv sušte v miestnosti s otvoreným oknom počas štyroch hodín medzi jednotlivými aplikáciami.
  Scroll To Top