cookies disabled
cookies disabled
Garmin TruSwing Garmin TruSwing

Garmin TruSwing

Farba: black
Kód produktu: 010-01409-00
134,90 € 149,90 €
Cena bez DPH: 112,42 €
Možnosti
Doprava nad 99 € za 1 €
Garmin TruSwing
je malý, ľahký snímač švihu na golfovú palicu, ktorý sa jednoducho používa a umožní vám ostať plne sústredený počas tréningu. Jednoducho skontrolujete metriky švihu priamo na vašom zápästí v kompatibilných golfových hodinkách Approach série S alebo na kompatibilnom golfovom GPS Approach série G. Snímač umožní zlepšiť stálosť a formu vášho švihu vďaka monitorovaniu a vyladeniu rozsiahleho radu metrík švihu vrátane tempa švihu, rýchlosti, meraní dráhy palice, rozhodujúce uhly palice a mnoho iných. V mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile sa zobrazí detailné vyhodnotenie s 3D animáciami a porovnania švihu zo strán.

Je určený pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoj švih. TruSwing snímač švihu poskytne presné metriky potrebné pre určenie a korekciu chybných techník švihu.

Zlepší vašu hru
Po prenesení údajov do konta na Garmin Connect alebo mobilnej aplikácie Garmin Connect Mobile app. môžete analyzovať a porovnávať svoje metriky s predošlým tréningom. Môžete tiež zdieľať a rozoberať vaše údaje online s vaším trénerom alebo priateľmi. Snímač poskytne v reálnom čase 3D animácie švihu v aplikácii vrátane porovnaní dvoch švihov, ich vzájomným prekrytím vám dá spätnú väzbu počas praktického tréningu. Analýza na Garmin Connect™umožní identifikovať presne, kde môžete spraviť zmeny. Napríklad zmenou kombinácie uhla úderovej plochy palice a uhla dráhy hlavy palice môžete výrazne zmeniť smer dráhy letu loptičky.

Presná hra
TruSwing je jediný nástroj na analýzu švihu, ktorý dokáže komunikovať s golfovými zariadeniami Garmin. Komplexné údaje sa zobrazia na displeji golfových hodín s GPS Approach S4, S5, S6, ako aj na displeji golfových GPS Approach G7 a G8, takže nepotrebujete mať pri sebe smartfón. Po spárovaní s hodinkami Approach S6 dokáže TruSwing zaznamenať tiež údaje o dráhe zápästia. Keď počas tréningu s Approach S6 použijete TruSwing, údaje o dráhe švihu sa nahrávajú a zobrazia sa v 3-D animácii v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile ako ukážka dráhy vášho zápästia počas švihu a dráhy palice.

Ľahký, nenápadný a presný

TruSwing snímač nie je len praktický, ale je malý, ľahký a nenápadný. Pripevní sa pod grip akejkoľvek palice pomocou jednoduchej a pevnej montáže, ktorá zabezpečí, že sa nepošmykne a nebude sa otáčať, takže sa môžete plne sústrediť na svoju hru.

Kompatibilné s Approach S4, S5, S6, S20, Approach G7 a G8
Garmin TruSwing
  Scroll To Top