cookies disabled
cookies disabled
Garmin Approach Z80 Garmin Approach Z80

Garmin Approach Z80

Novinka Kód produktu: 010-01771-00
649 € 649,90 €
Cena bez DPH: 540,83 €
Možnosti
Doprava nad 99 € za 1 €
Získate novú perspektívu na viac ako 41 000 ihriskách po celom svete. Farebné náhľady na ihrisko a na green v 2-D zobrazení aktuálne hranej jamky sú doplnené vzdialenosťami na začiatok, do stredu a na koniec greenu a vzdialenosťami k prekážkam. Po aktivácii laserového merača s dosahom až 320 metrov získate neuveriteľne presnú vzdialenosť k akémukoľvek cieľu na ihrisku - do 25 cm. Súčasne sa zobrazia presné vzdialenosti k prekážkam, čím sa zrýchly hra, pretože ich nemusíte merať samostatne. Approach Z80 automaticky určí, ktorú jamku práve hráte, zobrazí tvar greenu a par jamky.

Stabilizácia obrazu zabezpečí ľahšie nájsť a zamerať vlajku.
6X zväčšenie s fukciou Auto zoom pri pohľade cez merač zobrazí jamku jasne a čisto s mapou rozloženia jamky.

Dômyselný vyhľadávač vlajky nájde a zafixuje sa na vlajku ktorejkoľvek jamky. Po nájdení vlajky merač automaticky zobrazí vzdialenosť na začiatok a koniec greenu priamo v objektíve. Pohľad cez laserový merač zobrazuje jamku pri 6-násobnom zväčšení jasne a ostro s prekrytím mapy zobrazujúcej rozloženie jamky.

Funkcia Green View - prekrytie v 2-D v hľadáčiku - zobrazí vzdialenosti na začiatok a konciec greenu, plus s použitím funkcie Laser Range Arc zistí, či je jamky umiestnená na začiatku alebo na konci greenu.

Funkcia Laser Range Arc vykreslí oblúk v zobrazení 2-D mapy ihriska v dosahu merača, takže vidíte všetko, čo je v hre na tejto vzdialenosti.

Funkcia Pinpointer ukáže smer, kam máte odpáliť v prípadoch, kedy nevidíte vlajku.
  Scroll To Top