Callaway Apex UT Novinka

Callaway Apex UT

Kód produktu: 4I88
Značka: Callaway
Pánske
278 € 299 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
ČISTÁ SILA S ÚPLNOU KONTROLOU
Nové železo Apex UT je navrhnuté tak, aby poskytovalo lepším hráčom výkonnú, no zároveň všestrannú možnosť mimo odpaliska, keď je presnosť prvoradá. Kovaný face 455 je navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočnú vzdialenosť, zatiaľ čo revolučná kovaná konštrukcia z viacerých materiálov spárovaná s našimi patentovanými uretánovými mikroguľôčkami poskytuje bezkonkurenčný pocit.

POKROČILÝ KOVANÝ VÝKON A VÝKONNÁ PRESNOSŤ
Forged 455 face cup poskytuje výnimočnú vzdialenosť, vďaka čomu je železo Apex UT'24 neuveriteľne výkonná a funkčná možnosť mimo tíčka.

DYNAMICKÝ DIZAJN PODRÁŽKY PRE ZLEPŠENÚ INTERAKCIU TRÁVN
Disponuje dizajnom dynamickej podošvy s predodratou prednou hranou na efektívnejšie prerezávanie trávnika a reliéfom zadnej hrany na zabezpečenie čistého výstupu. Výsledkom je železná podrážka, ktorá udržuje rýchlosť na trávniku a podporuje konzistentný kontakt pri všetkých úderoch. Nové železo Apex Utility má kompaktnejší tvar ako jej predchodca s mierne plytším čelom na podporu vyššieho vzletu.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI SÚPRAVY KOMB
Či už hľadáte náhradu drivingového železa alebo dlhého železa, tieto železá sú navrhnuté tak, aby hladko ladili s ostatnými modelmi série Pro a splnili tak špecifické potreby hráča. Všetky železá série Pro majú rovnaké zadné závažie MIM, aby mali fitteri väčšiu kontrolu pri nastavovaní hmotnosti švihu.
Scroll To Top