TaylorMade P770 Irons Steel Novinka

TaylorMade P770 Irons Steel

Kód produktu: N8064809
Značka: TaylorMade
Farba: Chrome
Pánske
od 1.201 € 1.540 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TaylorMade P770
Honba za dokonalosťou je niečo, čo je pre TaylorMade charakteristické. Zatiaľ čo sa oni sznažia o dokonalý dizajn palíc, vy stále pracujte na zvládnutí svojej hry. Predstavujeme nové železá P·770™, vaše nové nástroje, aby boli lepšie ako včera. Kompaktný, Tour overený tvar so vstavaným výkonom pre väčšiu vzdialenosť, odpustenie a pocit.

KOMPAKTNÝ TVAR SO VZDIALENOSŤOU A ODPUSTENÍM
Toto kompaktnejšie hráčske železo nemá problém držať krok s tvrdými hráčmi, dodáva výbušnú silu a vzdialenosť. P·770 má v porovnaní s veľkým bratom P·790 tenšiu hornú líniu, menej odsadenia (v dlhých železách) a kratšiu dĺžku hlavy.

PROGRESÍVNY LAUNCH a SPIN
FLTD CG™ je strategický dizajn, ktorý pri dlhých železách umiestňuje ťažisko (CG) najnižšie a postupne ho posúva vyššie v celej súprave. Podporuje ľahší štart a hrateľnosť v dlhých železách a zároveň optimalizuje trajektóriu a rotáciu v skórovacích paliciach. Intuitívny koncept podporuje konzistenciu a ovládanie zhora nadol.

KOVANÝ VÝKON A POKROČILÉ TECHNOLÓGIE
Kovaná konštrukcia s dutým telom a ultratenká tvár sú navrhnuté pre lepší pocit, vzdialenosť a odpustenie. Kombinácia Thru-Slot Speed Pocket a Progressive Inverted Cone Technology (ICT) sú navrhnuté tak, aby chránili rýchlosť lopty na celej tvári a zlepšili hrateľnosť.

INTELIGENTNÝ SWEET SPOT
SpeedFoam™ Air má o 69 % menšiu hustotu ako jeho predchodca, čím odomyká najtenšiu tvár P·770, aká kedy bola, s inteligentným sweet spotom, ktorý bol premiestnený tak, aby zachytil viac úderov a presne ukázal výkon tam, kde ho golfisti najviac potrebujú.

  • Shaft: KBS Tour Steel
  • Grip: Golf Pride Z Grip 360
  • Rozširené parametre
    Grip: Golf Pride Z Grip 360
    Scroll To Top