Oblečenie

Pozdvihnite svoju golfovú hru s našou prémiovou radou golfového oblečenia. Naša kolekcia kombinuje špičkovú technológiu s nadčasovým štýlom, aby ste na ihrisku nielen dobre vyzerali, ale aj podávali tie najlepšie výkony.

Naše golfové košele, vyrobené z vysoko kvalitných látok odvádzajúcich vlhkosť, vás udržia v chlade a pohodlí aj v horúčave hry. Prispôsobený strih a strategická ventilácia poskytujú neobmedzený pohyb, čo vám umožní hojdať sa s ľahkosťou a presnosťou.

Spárujte naše výkonnostné golfové šortky s pokročilou strečovou technológiou pre maximálnu flexibilitu a slobodu pohybu. Ľahký, rýchloschnúci materiál zaisťuje, že zostanete v suchu a sústredení, či už ste na ferveji alebo na jamkovisku.

Doplňte svoj golfový komplet o náš rad štýlových šiltoviek a štítov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vás chránili pred slnečnými lúčmi a zároveň dodali vášmu vzhľadu nádych sofistikovanosti. Naše doplnky sú vyrobené s dôrazom na detail a ponúkajú štýl aj funkciu pre moderného golfistu.

Zažite dokonalú kombináciu výkonu a štýlu s naším golfovým oblečením. Pozdvihnite svoju hru a urobte vyhlásenie o kurze s našou prémiovou kolekciou. Preskúmajte náš sortiment ešte dnes a vykročte na zelenú s istotou a vkusom.
  • Zoradiť
  • Min
  • Max
Scroll To Top