Zľava 11% Callaway ERC Soft Yellow Golf Balls

Callaway ERC Soft Yellow Golf Balls

Kód produktu: 642795612
Značka: Callaway
Farba: Yellow
40,09 € 45 € Cena bez DPH: 33,41 €
Možnosti
Dostupnosť: 3-4 týždne
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Callaway ERC Soft Golf Ball

Najdlhšia golfová lopta s jemným pocitom

ERC Soft úplne vynašiel spôsob, akým lopta na vzdialenosť funguje s novým inovatívnym hybridným vrchným obalom. Tento multi-materiálový obal vytvára výnimočnú kombináciu vyšších rýchlostí lopty pre dlhšiu vzdialenosť, neuveriteľne jemný pocit a výrazne vyššiu rotáciu pre vynikajúcu kontrolu na gríne.

Vyššie rýchlosti lopty a nízka rotácia s driverom

V ERC Soft navrhli najväčšie jadro Dual SoftFast Core naplnené Graphénom. Táto priekopnícka technológia obsahuje väčšie vnútorné jadro, ktoré maximalizuje kompresnú energiu a zároveň minimalizuje rotáciu s driverom a podporuje vysoký let na dlhé vzdialenosti.

Pokročilé mierenie pomocou technológie trojitej čiary

Pre lepšiu presnosť puttovania bola predstavená trojitá línia. Triple Track používa Vernier Visual Acuity na zlepšenie mierenia v porovnaní s bežnou pomôckou na vyrovnanie bočnej rotácie.

** The ERC Soft Name **

Ely Reeves Callaway, zakladateľ Callaway Golf, bol vizionár a inovátor golfu. Bol tvorcom, sprostredkovateľom a silou pre zmenu. Ely napĺňa vášeň pre vývoj revolučných produktov a ERC Soft je lopta tak jedinečná a špeciálna, že na jej obale je len jeden názov hodný označenia.
Scroll To Top