Garmin Approach S62 -16%

Garmin Approach S62

Kód produktu: 010-02200-01
Značka: Garmin
Farba: White
462 € 550 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Approach® S62 vám pomôže vylepšiť skóre vďaka funkcii Virtual Caddie, ktorá zohľadňuje vietor, vaše predošlé údery a navrhne vhodnú palicu pre nasledujúci úder, a dokonca odporučí aj smer vášho úderu. Máte prehľad o všetkom: rýchlosť a smer vetra, prekážky, upravené vzdialenosti pre rany z a do kopca vďaka funkcii PlaysLike Vzdialenosť. Autoshot meria vzdialenosti rán a automaticky ich zaznamená. Spárujte svoje hodiny so snímačmi Approach CT10 a získtate tak automaticky podrobné informácie o vašej hre.
Ukážte aj mimo ihriska a clubhouse, že golf je vaša vášeň. Approach® S62 sú vhodné na každú príležitosť. Okrem smart notifikácií monitorujú vašu dennú aktivitu, športové aplikácie sledujú váš športový výkon, pulzomer priamo na zápästí zaznamenáva váš pulz počas celého dňa, naviac snímač Pulse Ox sleduje úroveň okysličenia krvi. Bezkontaktné platby Garmin Pay™ vám uľahčia platenie. Prispôsobte si svoje hodiny novými vzhľadmi hodín a aplikáciami z Connect IQ store alebo jednoducho vymeňte QuickFit náramky podľa vášho štýlu a nálady.

- Integrovaný optický snímač PULSE OX zabezpečuje presné, spoľahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
- Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 14 dní v režime smart hodín/20 hodín so zapnutým GPS.
- Vďaka vysokocitlivému GPS signálu máte spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
- S Approachom sa nestratíte... S62 sú vybavené predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 41 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech s bezplatnou aktualizáciou existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express.
- Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
- Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany a stableford (aj s HCP).
- Ovládajte svoje hodinky jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji.
- Buďte o krok pred vašimi súpermi... S62 umožňujú ukladanie aktuálnej pozície GPS na ihrisku ako pomôcka pre ďalšie hry na danom ihrisku. Bunkre či vodné prekážky ľahko označíte dotykom na mape a zobrazí sa presná vzdialenosť k označenému bodu.
- Zlepšujte svoju hru... Evidencia skóre pre 1 hráča vrátane handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácie pri ďalšej hre.
- Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Hodiny sú tiež vybavené automatickým šetriacim režimom podľa denného svetla.
- S62 zaznamenajú skutočne prejdenú vzdialenosť počas hry a čas hry.
- Sledujte si svoju podrobnú štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR.
- Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany. Je jedno, ako komplikovane alebo dlho hľadáte loptičku, vzdialenosť je vypočítaná vzdušnou čiarou medzi miestom odpalu a dopadu loptičky.
- S hodinkami na ruke máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
- Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m.
- Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre.
- Funkcia Smart upozornenia prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu.
- Funkcia Autoshot automaticky odmeria vzdialenosť každej rany (okrem puttov) a automaticky zaznamená pozície rán pre spätnú analýzu na Garmin Connect. Je potrebné pripojenie k mobilnej aplikácii Garmin Connect.
- Stačí stlačiť len jedno tlačidlo kedykoľvek počas hry a na hodinkách sa zobrazí náhľad na green....
- Zdokonaľte svoj švih vďaka snímaču na palicu TruSwing. Approach S62 sú kompatibilné so snímačom. Podrobnú analýzu svojej hry získate pripojením snímačov na palicu Approach CT10.
- Na jasnom a dobre čitateľnom displeji sú na mape zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti a zalomenia fairway.
- Okrem bežeckých funkcií (vzdialenosť, čas, tempo, možnosť pripojiť Foot Pod pre indoor beh) Approach S62 ponúkajú aj profily pre cyklistiku (upozornenia na čas/vzdialenosť, možnosť pripojiť snímač rýchlosti a kadencie), plávanie v bazéne alebo profily pre outdoor rekreačné aktivity - lyžovanie, XC Ski, snowboard, SUP, veslovanie a indoor veslovanie. Vďaka pulzomeru na zápästí alebo po pripojení pulzomera môžete využiť pri tréningu aj tieto funkcie: zóny tepu, upozornenia na tep, % HR max, % HRR.
- Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykoľvek. Môžete si tak naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok. Vyššie číslo znamená, že ste pripravení byť aktívni, zatiaľ čo nižšie číslo naznačuje, že by ste potrebovali relaxovať a trochu si odpočinúť pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvňujú to, ako sa cítite dnes.
- S62 vypočítajú vzdialenosť k jamke s prihliadnutím na terén - či budete hrať ranu do kopca alebo z kopca.
- Funkcia náhľad prekážky umožní rýchlo prejsť jednotlivé prekážky na mape ihriska a získate tak dôležité informácie o vzdialenosti, takže viete, čomu a kde sa vyhnúť.
- Už nemusíte premýšľať, kde je jamka.... Funkcia PinPointer - smer na jamku napovie, ktorým smerom máte hrať bez toho, aby ste videli vlajku.
- Svojho caddyho máte priamo na zápästí. Na základe informácií o rýchlosti a smere vetra navrhne palicu na základe vzdialenosti, ktorú bežne hráte s touto palicou.
- Na displeji hodín sa zobrazí rýchlosť a smer vetra (je potrebné mať hodiny pripojené k smartfónu) a podľa týchto informácií sa rýchlejšie rozhodnete, ktorou palicou a ktorým smerom budete hrať úder.
- Nastavte si vo svojom profile režim spánok a Approach S62 monitorujú kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
- Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cieľovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili počas celého dňa vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu.
- Podľa úrovne aktivity Approach S62 automaticky priradia osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
- Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cieľov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúčaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Spustením časovača alebo vykonávaním aktivity akcelerometer identifikuje, že vykonávate fyzicky n
Scroll To Top