Nikon Coolshot Lite Stabilized -12%

Nikon Coolshot Lite Stabilized

Kód produktu: 40244
Značka: Nikon
428 € 488 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Uskutočnite presný úder
- Predstavujeme COOLSHOT LITE STABILIZED – laserový diaľkomer, ktorý zaručene posunie vašu hru na vyššiu úroveň.
Zažite jasný a stabilný pohľad na ihrisko aj počas napätých okamihov vďaka technológii STABILIZED od spoločnosti Nikon. S funkciou HYPER READ a úpravou vzdialenosti o sklon môžete skúmať možnosti odpalu bez spomalenia hry.

Stabilný obraz
- COOLSHOT LITE STABILIZED využíva inovatívne technológie obrazových produktov od spoločnosti Nikon na stabilizáciu obrazu v hľadáčiku protipohybom voči chveniu rúk a vplyvom okolitého prostredia. Nájsť cieľ je jednoduché – stačí zamerať a hrať.

Rýchle a presné výsledky
- Vstavaná technológia HYPER READ poskytuje rýchle a spoľahlivé výsledky merania (približne za 0,3 sekundy), ktoré sa komfortne zobrazujú na displeji LCD. Premýšľajte pokojne o nasledujúcom odpale bez spomalenia hry.

Úprava vzdialenosti o sklon
- Pri voľnočasovej hre môžete zapnúť funkciu ID (stúpanie/klesanie). Tá do výpočtu vzdialenosti zahrnie sklon terénu, ktorý je kriticky dôležitý pri úderoch smerujúcich hore alebo dolu kopcom. Môžete tiež aktivovať kontrolku merania skutočnej vzdialenosti, ktorá signalizuje dodržiavanie pravidiel merania pri súťažnom hraní.

Technológia Locked On
- Funkcia LOCKED ON vás informuje o vzdialenosti k najbližšiemu cieľu, čo vám umožňuje zamieriť na vlakju a nie na strom alebo iný objekt, ktorý môže byť v ceste.

Porozumenie terénu
- Merajte presnú vzdialenosť k stromom a iným prekážkam, ktoré môžete mať v ceste, v reálnom časepomocou funkcie jednorazového alebo nepretržitého merania.

Priateľský k počasiu
- Malá nepriazeň počasia nikdy nenarušila hru a určite nezastaví ani laserový diaľkomer COOLSHOT LITE STABILIZED. Tento laserový diaľkomer je odolný voči dažďu a zvládne rôznorodé podmienky.

Ľahký a kompaktný
- Tento ľahký laserový diaľkomer je dostatočne malý, aby sa zmestil do vrecka, a váži iba 170 g. Dosť, že musíte nosiť ťažký vak – tento laserový diaľkomer vás zbytočne nezaťaží.

Súťažná hra
- V prípade, že je kompenzácia nameranej vzdialenosti o sklon terénu zakázaná, LED kontrolka merania skutočnej vzdialenosti informuje spoluhráčov, že režim ID nepoužívate.

Dodávané Príslušenstvo
- Kryt batérie
- PUZDRO NA LASEROVÝ DIAĽKOMER

TECHNICKÉ PARAMETRE
- Rozsah merania (skutočná vzdialenosť) (m): 7,5 – 1 090 m
- Zobrazenie vzdialenosti (krok) (m): Skutočná vzdialenosť (hore): po 1 m, Skutočná vzdialenosť (dole): po 0,5 m, Vzdialenosť upravená o sklon (dole): po 0,2 m
- Presnosť (skutočná vzdialenosť) (m)2: ±0,75 m (pri vzdialenosti menšej ako 700 m)
±1,25 m (pri vzdialenosti od 700 m do 1 000 m)
±1,75 m (1 000 m a viac)
- Hľadáčik – zväčšenie (×): 6
- Hľadáčik – efektívny priemer objektívu (mm): 21
- Hľadáčik – skutočné zorné pole (°): 7,5
- Hľadáčik – priemer výstupnej pupily (mm): 3,5
- Hľadáčik – predsunutie výstupnej pupily (mm): 18,0
- Rozmery (Š × V × H) (mm): 96 × 74 × 41
- Hmotnosť (bez batérie) (g): 170
- Zdroj energie: Lítiová batéria CR2 × 1 (3 V), automatické vypnutie (približne po 8 s nepoužívania)
Scroll To Top