Garmin Approach G12 -10%

Garmin Approach G12

Kód produktu: 010-02555-01
Značka: Garmin
Farba: Black
135 € 150 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Pripnite si tento golfový diaľkomer na opasok alebo golfový bag a majte prehľad o vzdialenostiach do greenu na viac ako 42.000 ihriskách po celom svete. Na jedno nabitie vydrží až 30 hodín.

- Displej s vysokým kontrastom, skvele čitateľný aj na priamom slnku.
- vysocecitlivý prijímač satelitného signálu.
- Celosvetová databáza viac než 42.000 golfových ihrísk s bezplatnými aktualizáciami.
- Grafické zobrazenie greenu s možnosťou manuálneho umiestnenia jamky.
- Digitálne skórekarta.
- Výdrž batérie až 30 hodín s GPS.
- Vodeodolné prevedenie (do 5 ATM).

REŽIM veľkých čísel
- Užitočná funkice zväčší dôležité údaje na displeji. Hodnoty sú potom čitateľné aj bez okuliarov a aj na dlhšiu vzdialenosť.
ZOBRAZENIE GREENU
- Funkcia Zobrazenie greenu ukazuje skutočný tvar každého greenu z vašej pozície na ihrisku. Pre zvýšenie presnosti si môžete sami upraviť umiestnenie jamky.
DIGITÁLNE SKÓREKARTA
- Approach® G12 môžete používať ako digitálny skórkarta a zaznamenávať výsledky pri hre na rany, hre na stablefordové body, pri jamkovce o peniaze aj pri súťažnej jamkovce s nastaviteľnými vyrovnaním.
SLEDOVANIE ŠTATISTÍK PALÍC
- ne sledujte ešte viac údajov - spárujte diaľkomer s kompletnou sadou snímačov palíc, Approach® CT10 (predáva sa samostatne).
PRESNÉ MERANIE
- Majte informácie o vzdialenostiach na začiatok, stred a koniec greenu. Poznajte umiestnenia jednotlivých prekážok a doglegov na jamke. Zahrajte ideálne úder zo ktorejkoľvek pozície.
APLIKÁCIE GARMIN GOLF
- S kompatibilným smartphonom si môžete stiahnuť aplikáciu Garmin Golf. Funkcie ako analýza získaných úderov alebo súťažné Rebríčky a turnaje urobí hru ešte zábavnejšie a pútavejšie.
GOLFOVÉ MAPY
- Diaľkomer obsahuje viac ako 42.000 máp golfových ihrísk CourseView z celého sveta. Údaje o najčastejšie hraných ihriskách je možné tiež bezdrôtovo aktualizovať.
Scroll To Top