Srixon Z-Star XV White  6 Pack -14%

Srixon Z-Star XV White 6 Pack

Kód produktu: 10313152
Značka: Srixon
Farba: White
21,50 € 25 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Srixon Z-STAR XV
- Posuňte svoju vzdialenosť na hranicu limitu a užite si veľa kontroly okolo greenu s najlepšou loptou od spoločnosti Srixon.

Fastlayer jadro
- Mäkká v strede, ale pevna okolo jeho okraja. FastLayer Core vám dáva rýchlosť a skvelý pocit, takže môžete hrať dlhé rany z odpaliska a presné rany okolo greenu. Špeciálne tepelne ošetrené jadro optimálne prechádza do vonkajších častí a vďaka tomu zanecháva jadro pocitovo veľmi mäkké. Prechod od mäkkého k pevnému sa deje postupne, čo vám dáva konzistentný výkon medzi jednotlivými palicami.

Uretánový obal
- Každý golfová loptička série Z-STAR je vybavený extra tenkým termoplastickým uretánovým obalom. Pre ešte väčšiu rotáciu a kontrolu pridávajú neviditeľný povlak Spin Skin. Táto ďalšia vrstva uretánu je hrubá len niekoľko mikrónov, ale používa materiál Slide-Ring (Sermo) k zvýšeniu trenia a maximalizáciu rotácie okolo greenu.

338 Dimple
- Vďaka svojim novým, hlbším dimlom, loptičky série Z-STAR generujú po štarte lepší vztlak (poháňajú loptu hore) a maximalizujú kĺzavú vzdialenosť počas zostupu.

- Konštrukcia: 4-plášťová
Scroll To Top