Srixon Z-Star Yellow -20%

Srixon Z-Star Yellow

Kód produktu: 10311182
Značka: Srixon
Farba: Yellow
40 € 50 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
SRIXON Z-STAR
- Maximalizujte kontrolu okolo greenu a užite si dostatočný výkon na dlhých odpaloch, a to všetko s výnimočne mäkkým pocitom.

Fastlayer jadro
- Mäkká v strede, ale pevná okolo jej okraja. FastLayer Core vám dáva rýchlosť a skvelý pocit, takže môžete hrať dlhé rany z odpaliska a presné rany okolo greenu. Špeciálne tepelne ošetrené jadro optimálne prechádza do vonkajších častí a vďaka tomu zanecháva jadro pocitovo veľmi mäkké. Prechod od mäkkého k pevnému sa deje postupne, čo vám dáva konzistentný výkon medzi jednotlivými palicami.

Uretánový obal
- Každá golfová loptička série Z-STAR je vybavena extra tenkým termoplastickým uretánovým obalom. Pre ešte väčšiu rotáciu a kontrolu pridávajú neviditeľný povlak Spin Skin. Táto ďalšia vrstva uretánu je hrubá len niekoľko mikrónov, ale používa materiál Slide-Ring (Sermo) k zvýšeniu trenia a maximalizáciu rotácie okolo greenu.

338 Dimple
- Vďaka svojim novým, hlbším dimlom, loptičky série Z-STAR generujú po štarte lepší vztlak (poháňajú loptu hore) a maximalizujú kĺzavú vzdialenosť počas zostupu.

- Konštrukcia: 3-plášťová
Rozširené parametre
Počet vrstiev: 3
Scroll To Top