TaylorMade TP5 pix Golf Balls 2021 -25%

TaylorMade TP5 pix Golf Balls 2021

Kód produktu: N7604301
Značka: TaylorMade
Farba: White
45 € 60 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Množstevné zľavy
Pri kúpe 2-3 ks 43,65 €/ks
Pri kúpe 4-6 ks 42,75 €/ks
Pri kúpe 7-a viac 40,50 €/ks
Ušetríte: 0,00 €
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
VIAC RÝCHLOSTI V NAJKOMPLETNEJŠEJ TOUROVEJ LOPTE
TP5 / TP5x sú ešte rýchlejšie, s väčším odrazovým efektom a optimalizovaným spinom. Žiadna lopta nie je rýchlejšia, žiadna lopta nie je dlhšia a žiadna lopta nie je lepšia ako najkompletnejšia Tourová lopta.

ROZDIEĽNOSŤ TP5x
TP5x v porovnaní s TP5 ponúka vyššiu kompresiu, vyšší vzlet a viac piercingový let lopty - v konečnom dôsledku poskytuje TP5x najlepšie výsledky vo vetre a celkovej kontroly.

5 VRSTVOVÁ KONŠTRUKCIA
Kľúč k dosiahnutiu vyššej rýchlosti bez negatívneho vplyvu na spin pochádza z 5-vrstvovej konštrukcie lopty TaylorMade. Vrátane Tri-fast core, ktoré prináša maximálny let a nízky odpor, a s Dual-spin cover, ktorý je vybavený ultra jemným a vysoko odolným uretánovým obalom ponúka TP5 / TP5x kompletný výkon od tee po green baz obmädzenia.

*NOVÝ* SPEED-LAYER SYSTEM
Nový Speed-leyer systém pozostáva zo štyroch stále tuhých vrstiev, čím sa dosiahne väčšia rýchlosť lopty. Výsledkom je väčšia vzdialenosť z odpaliska, väčšia kontrola vo vetre a viac spinu okolo greenu.

*NOVÝ* VYSOKO-FLEXIBILNÝ MATERIÁL (HFM)
Model 2019 TP5 / TP5x je vybavený novým materiálom s názvom HFM, ktorý dodáva vyššiu rýchlosť lopty s väčším odrazovým efektom. HFM pôsobí ako pevne vinutá pružina, ktorá vytvára energiu a rýchlo odskočí a generuje väčšiu rýchlosť lopty.
Rozširené parametre
Počet vrstiev: 5
Scroll To Top