Ping G430 LST Fairway Wood Novinka -11%

Ping G430 LST Fairway Wood

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánske
587 € 660 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
Sila viacerých materiálov
LST je špeciálne navrhnutý s tvárou 2041 Beta Ti, telom Ti 8-1-1 a volfrámovou spodnou vložkou s hmotnosťou 80 gramov na umiestnenie ťažiska nízko/vzadu pre vyššiu rýchlosť lopty so zníženou rotáciou a zvýšeným odpustením, čo v priemere dáva sedem metrov väčšiu vzdialenosť.

Carbonfly Wrap
Carbonfly Wrap, ultraľahká kompozitná korunka, obopína oblasť päty a špičky sukne. Úspora hmotnosti je prerozdelená na zníženie ťažiska a zvýšenie rýchlosti lopty a momentu zotrvačnosti (odpustenie). K príjemnému zvuku prispieva aj kompozit.

Technológia Facewrap
Vysokopevnostný oceľový povrch s premenlivou hrúbkou obopína podrážku a korunu a je tenký, aby umožnil väčšiu ohybnosť na dosiahnutie vyššej rýchlosti lopty pri vyššom štarte a väčšej vzdialenosti.

Odpor otáčania
Lepší výkon znížením rotácie, čo vedie k vyšším rýchlostiam, ktoré prinášajú konzistentne dlhšie výsledky.

Upravte loft a lie
Trajectory Tuning 2.0 využíva ľahkú, aerodynamickú manžetu, ktorá ponúka osem polôh na úpravu vašej trajektórie pre maximálnu vzdialenosť a presnosť.

Tabuľka ladenia trajektórie
Ľahká 8-polohová hadica umožňuje nastavenie náklonu (±1,5°) a ležania (až o 3° plochejšie ako štandard), aby ste ďalej optimalizovali let lopty a dosiahli tie najlepšie výsledky.

Shafty vyvinuté spoločnosťou PING
PING Alta CB Black poskytuje stredný až vysoký štart, PING Tour 2.0 Chrome poskytuje stredný štart a PING Tour 2.0 Black podporuje najnižšiu trajektóriu.

Voliteľné shafty
Project X Hzrdus Smoke Red RDX ponúka vyšší štart, Mitsubishi Kai'Li White ponúka nižší štart.
Scroll To Top