TaylorMade Qi10 Max Fairway Women's Novinka -11%

TaylorMade Qi10 Max Fairway Women's

Kód produktu: M1411603
Značka: TaylorMade
Dámske
337 € 379 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TAYLORMADE Qi10 MAX FAIRWAY
Nové Qi10 Max Fairway drevo prináša revolučný prístup k tradičným modelom, vyniká ultra vysokým MOI a kombinuje nízky CG s hlavou s objemom 200 cm3, poskytujúci dôveryhodný výkon. S Qi 10 Max zažijete spojenie rýchlosti a odpúšťania, čo zaručuje konzistentný výkon aj pri ranách mimo stredu.

Jeho univerzálnosť v rôznych herných podmienkach robí z Qi 10 Max ideálnu palicu pre údery z odpaliska aj náročné rany na fairwayi. Palica kombinuje odolnosť a eleganciu vďaka najkvalitnejším materiálom a precíznemu spracovaniu.

Úplne nová karbónová koruna Infinity Crown dodáva Qi10 fairway drevu výnimočný vzhľad, zaisťujúci jasný a nerušený pohľad na hlavu palice pri zameraní úderu. Tento inovatívny dizajn umožňuje inžinierom optimalizovať tvar palice, čo posúva váhu nižšie a do obvodu hlavy, zachovávajúce vysokú zotrvačnosť pre stabilitu a presnosť úderov.

Estetická dokonalosť dreva Qi10 spojená s inovatívnou konštrukciou hlavy, ktorá ponúka vylepšenú aerodynamiku a znížené ťažisko, prináša dlhšie, rovnejšie rany a vyšší uhol odpalu. Elegantný a moderný dizajn paličiek Qi10 vyjadruje vášeň a kvalitu.

Thru-Slot Speed Pocket™, flexibilný SPEED POCKET™, maximalizuje rýchlosť lopty a poskytuje dodatočné odpúšťanie pri nízko trafených ranách.

GRIP:
  • LAMKIN ST SOFT WOMEN'S (40g, 0.600, okrúhly)
  • Rozširené parametre
    Grip: LAMKIN ST SOFT WOMEN'S
    Scroll To Top