Doručenie do 🎄
TaylorMade Stealth Fairway -25% Doručenie do 🎄

TaylorMade Stealth Fairway

Kód produktu: N7410209
Značka: TaylorMade
Pánske
od 251 € 359 € Doručenie do 🎄
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Fairway drevo Stealth, vyrobené z carbonovej (uhlíkovej) DNA, vytvára vysoký výkon MOI a presnú hrateľnosť pomocou pokročilej konštrukcie z viacerých materiálov. Úplne nová 3D karbónová korunka umožnila inžinierom posunúť hmotnosť nižšie a hlbšie v hlave palice. S väčším profilom, v porovnaní so Stealth Plus (190ccm vs. 175ccm), a rafinovanou V-Steel pätkou, je toto drevo dokonalou zmesou vzdialenosti a odpustenia.

Jednoduché zarovnanie
- Úplne nový pokročilý laserový systém, ktorý sa tiahne cez hornú časť úderovej plochy, poskytuje jemný, ale výkonný nástroj na zarovnanie. Umiestnenie laserom leptaného vzoru umožňuje čistú a minimalistickú estetiku korunky.

Vylepšený V-Steel design
- V-Steel™ je skutočná moderná klasika. Bol aktualizovaný, aby zlepšil odpustenie pri zachovaní optimálnych vlastností pri vzlete loptičky a zníženie trenia pri dopade pre lepšiu interakciu trávnika a všestranného použitia.

Nová cesta k vzdialenosti a presnosti
- Pevná a odolná oceľová úderová plocha C300 poskytuje silný štart loptičky av spojení s Twist Face®, korekčným zakrivením navrhnutým tak, aby každému poskytol rovnejšie údery pri chybnom trafení, môžu golfisti očakávať vzdialenosť aj presnosť.
Scroll To Top