Mizuno ST190G Driver -35%

Mizuno ST190G Driver

Kód produktu: 40650
Značka: Mizuno
Pánske
324 € 499 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Mizuno ST190, ST190 G Driver

THE DARK ART OF DISTANCE
Model Mizuno ST190 kombinuje každý známy faktor, ktorý dodáva rýchlosť lopty a vzdialenosť v súlade s najnižšími rotáciami lopty. Mimoriadne rýchla Forged SP700 Ti úderová plocha značky Mizuno je vylepšená ľahšou konštrukciou CORTECH pre konzistentne vyššie rýchlosti lopty. V kombinácii s veľkou uhlíkovou kompozitnou korunkou a chrbtovou plochou zinkom zosilnenou vlnou, ktorá premení každú ďalšiu míľu rýchlosti na získané yardy.

FORGED SP700 TI FACE
Viac ako o 10% silnejší ako 6-4 Titán s jemnou štruktúrou zrna, aby umožnil zložitejšiu geometriu úderovej plochy CORTECH. Testovanie preukázalo vyšší výkon ako 6-4 Ti pri rýchlosti hlavy 90 mph, 100 mph a 110 mph.

UHLÍKOVÝ KOMPOZITNÝ CROWN
Kompozitná korunka s váhou 12 gramov umožňuje 7 gramov hmotnosti prerozdeľovať v ST190 pre konzistentne vyššie rýchlosti lopty a zníženie rotácie lopty.

ZLEPŠENÁ WAVE SOLE
Zosilnená konfigurácia prvej vlny rozširuje ST190 CORAREA a vylepšuje rýchlosti lopty po celej dĺžke úderovej plochy a znižuje úbytok rýchlosti z úderov zasiahnutých mimo stred úderovej plochy.

HARMONICKÁ IMPACT TECHNOLÓGIA
Štúdium vibrácií a zvukových vĺn identifikovalo potrebu vnútorných rebier - vytvorenie pevnejšieho a silnejšieho nárazového zvuku.

SPEED ENGINEERED
Výkon exotickej kovanej úderovej plochy sa pohybuje na nových úrovniach s vylepšeným vnútorným inžinierstvom.
Scroll To Top