Ping G430 HL SFT Driver -13%

Ping G430 HL SFT Driver

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánske
544 € 625 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
G430 HL Drivers
Modely HL MAX a SFT využívajú ľahšie zadné závažia (11 g), shaft Alta Quick a ľahší grip, aby poskytli väčšiu rýchlosť lopty s extrémnym odpustením. Pri testovaní hráči s pomalšou rýchlosťou švihu získali v priemere o 8 metrov so stavbou HL.

G430 SFT
Novo optimalizovaná, rýchlejšia plocha, ktorá generuje pridanú vzdialenosť, nový variabilný polomer rotácie (Spinsistency) a CG-shifting backweight, ktorý je teraz možné presunúť do nastavení Draw a Draw+, pomáhajú SFT priviesť údery z odpaliska späť na fervej z prava doľava. A vďaka vylepšenej akustike znejú tieto dlhé drajvy lepšie ako kedykoľvek predtým. K dispozícii s 10,5° loftom.

Optimalizovaná kovaná plocha T9S+
Plytšia, tenšia plocha s premenlivou hrúbkou a prechodový dizajn zohrávajú vyváženú úlohu pri znižovaní hmotnosti z plochy a zároveň vytvárajú väčšie vychýlenie, aby sa dosiahla vyššia rýchlosť lopty pre dlhšiu vzdialenosť.

Zvukové inžinierstvo
Výskum zvukových frekvencií a harmonických viedol inžinierov k vytvoreniu novej vnútornej rebrovej štruktúry, čo má za následok požadovaný zvuk a zážitok z úderu.

Najviac odpustenia
Aby sa optimalizoval let lopty a maximalizovala vzdialenosť pri zachovaní najvyššej MOI v histórii PING, 25-gramové volfrámové závažie s vysokou hustotou je možné posunúť do polohy ťažiska tak, aby sa dosiahla zmena ±8 yardov medzi nastaveniami Draw, Neutral a Fade.

Upravte Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0, osem pozícií na prispôsobenie vašej trajektórie pre maximálnu vzdialenosť a presnosť.

Ladenia trajektórie
8-polôh umožňuje nastavenie Loft-u (±1,5°) a Lie-u (až o 3° plochejšie ako štandardné) pre čo najlepšie výsledky.

PING shafty
PING ALTA CB Black ponúka stredný až vysoký štart, PING Tour 2.0 Chrome stredný štart a PING Tour 2.0 Black podporuje najnižšiu trajektóriu. PING ALTA Quick je pre vysoký štart z nižších rýchlostí švihu.

Voliteľné shafty
Project X Hzrdus Smoke Red RDX poskytuje vyšší štart, Mitsubishi Kai’Li White nižší.
Scroll To Top