Ping G430 MAX 10K Driver Novinka -11%

Ping G430 MAX 10K Driver

Kód produktu: G430-MAX-10K-D-12
Značka: Ping
Pánske
645 € 725 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
Volá sa MAX 10K, pretože prekračuje kombinovaný prah MOI 10 000 g-cm2, čím vytvára rekord a robí z neho náš najpriamejší a najzhovievavejší driver vôbec. Pevná zadná hmotnosť, náš najväčší profil hlavy a korunka Carbonfly Wrap pomáhajú G430 MAX 10K vystreliť loptu vyššie s menšou rotáciou pre konzistentne dlhšie a rovnejšie výsledky.

Straightest. Most Forgiving. Ever.
Pevné závažie umožňuje rekordné MOI, pretože poháňa hmotu nadol a späť, aby sa zvýšilo odpustenie a optimalizovala poloha ťažiska, znížila sa rotácia a zabezpečila sa rýchlosť lopty na celej ploche palice pre väčšiu vzdialenosť.

Carbonfly Wrap Crown
Extrémne ľahká kompozitná koruna sa vinie do pätovej a špičkovej časti. Úspora hmotnosti je prerozdelená na zníženie ťažiska, zníženie rotácie a zvýšenie MOI pre zvýšenie rýchlosti lopty.

Largest Profile
Doteraz najväčší profil hlavy PING maximalizuje rozmery päty a špičky a prednej a zadnej časti, ktoré sú prípustné podľa USGA, pričom zostáva v rámci limitu objemu 460 cm3. Tento oku lahodiaci tvar vám pomôže nasmerovať vás k cieľu a vzbudzuje dôveru pri dlhších a rovnejších odpalov.

Thinner Face With Spinsistency
Plytšia a tenšia kovaná titánová plocha T9S+ je optimalizovaná pre väčšiu ohybnosť, aby sa zabezpečila vyššia rýchlosť loptičky, a spolieha sa na rotáciu, inováciu s premenlivým polomerom otáčania, ktorá optimalizuje rotáciu po celej ploche pre väčšiu vzdialenosť.

Adjust Loft, Lie
Trajectory Tuning 2.0 využíva ľahkú, aerodynamickú manžetu, ktorá poskytuje osem pozícií na prispôsobenie vašej trajektórie pre maximálnu vzdialenosť a presnosť.

Powerful Sound
Zvuk hlavy z viacerých materiálov je menej stlmený a o niečo hlasnejší ako pri G430 MAX, aby ste mali pocit ešte silnejších a uspokojivejších odpalov.

G430 MAX 10K High Launch (HL)
Pri testovaní golfisti s pomalšou rýchlosťou švihu získali v priemere deväť yardov od odpaliska z vyššej rýchlosti lopty generovanej nižšou systémovou hmotnosťou vlastnej konštrukcie HL (19 g zadná časť, shaft PING Alta Quick a grip Lamkin UTx Lite). Dĺžka shaftu je 46" na podporu maximálnej vzdialenosti. Konštrukcia HL je dostupná aj v modeloch G430 MAX a SFT.

PING-Engineered Shafts
PING Alta CB Black ponúka stredný až vysoký štart, PING Tour 2.0 Chrome stredný štart a PING Tour 2.0 Black podporuje najnižšiu trajektóriu.
Scroll To Top