Taylormade M3 460 Driver -40%

Taylormade M3 460 Driver

Kód produktu: M3-driver
Značka: TaylorMade
Pánske
346,99 € 579 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Taylormade M3 460 Driver

Radikálny odklon od tradičného dizajnu úderovej plochy, Twist Face je navrhnutý tak, aby lopta lietala ďalej, presnejšie na stred ferveje.

Twist Face predstavuje revolučné nové zakrivenie úderovej plochy navrhnutej tak, aby znižovala bočný točivý pohyb a poskytovala rovnejšie trajektórie. Špička úderovej plochy je rovnejšia a päta je viac ohnutá smerom dozadu, čo prináša konzistentnú bočnú rotáciu hráčom ktorí zasahujú mimo sweet spot.

Nový TaylorMade Hammerhead slot vytvára masívny Sweet spot, ktorý posúva hranicu rýchlosti lopty a produkuje vzdialenosť a toleranciu po celej úderovej ploche.

Zosilnené vonkajšie časti umožňujú, aby bola úderová plocha ľahšia a pružnejšia. Zosilnené stredné časti hlavy pomáhajú produkovať vyššiu rýchlosť lopty a znižujú rotáciu aj pri zasiahnutí spodkom úderovej plochy. Výsledkom je výkonný a tolerantný driver, ktorý prináša výnimočný zvuk a pocit.

Driver M3 je vybavený novým Y-Track koľajnicou, ktorá ponúka dve bezproblémové pohyblivé závažia umožňujúce hráčom prispôsobiť nastavenia pre optimálne trajektórie, maximálnu toleranciu a rýchlosť.

Jednoduchý a intuitívny systém Y-Track prináša prvý krát úplne spojený traťový systém, ktorý hráčom poskytuje neobmedzený pohyb 22 g váhy (dve závažia 11 g).

STOCK SHAFTS & GRIP

  • MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI WHITE 70 – X
  • MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI WHITE 60 – S
  • MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI BLUE 60 – X, S, R
  • MITSUBISHI CHEMICAL TENSEI RED 50 – S, R, A

  • LAMKIN UTX CORD .600 ROUND GREY CAP/BLACK
  • Scroll To Top