TaylorMade Qi10 Driver -16%

TaylorMade Qi10 Driver

Kód produktu: M1414609
Značka: TaylorMade
Pánske
545 € 649 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TAYLORMADE Qi10 DRIVER
Inovatívny driver Qi10 prináša revolučné odpustenie bez straty rýchlosti.

Štandardný model Qi10, s o niečo väčším profilom hlavy ako jeho predchodca Stealth 2, je navrhnutý na optimálnu kombináciu vzdialenosti a odpustenia. Úspora hmotnosti z karbónovej korunky Infinity bola šikovne premiestnená do hlavy, čo znižuje ťažisko (CG) a zvyšuje moment zotrvačnosti (MOI), čo vedie k vyváženému výkonu a konzistentným výsledkom.

Cieľom TaylorMade u série driverov Qi10 je maximalizovať odpustenie pomocou pokročilých konštrukcií z viacerých materiálov, ktoré zvyšujú moment zotrvačnosti (MOI). Qi10 je koncipovaný tak, aby ponúkol vyváženú kombináciu vzdialenosti a odpustenia. Táto stratégia inžinierstva prináša pozoruhodné odpustenie, umožňujúce konzistentný výkon aj pri nárazoch mimo stred hlavy palice.

KOMPLETNÝ VÝKON
Qi10 driver prináša elegantný a sebavedomý dizajn, starostlivo navrhnutý na poskytovanie vyváženého výkonu a impresívne vzdialenosti bez straty presnosti. S nižším umiestnením CG a vyšším MOI ako pri predchádzajúcej verzii poskytuje Qi10 vyvážený výkon bez kompromisov. Bez ohľadu na to, či stojíte na odpalisku alebo v fairwayi, Qi10 driver zaisťuje konzistentné a spoľahlivé výsledky.

NOVÁ KARBÓNOVÁ KORUNKA INFINITY
Revolučná karbónová korunka Infinity pokrýva 97 % celkovej hornej plochy, vytvárajúc tak strategickú výhodu pre redistribúciu hmoty a zlepšené odpustenie. Týmto spôsobom poskytuje Qi10 driver nielen výnimočný výkon, ale aj elegantný a čistý vzhľad.

ZLEPŠENÝ PRENOS ENERGIE
Tretia generácia 60X Carbon Twist Face® sa môže pýšiť výrazne ľahšou úderovou plochou ako tradičná titánová konštrukcia, čo zvyšuje prenos energie pri nárazoch. To vedie k lepšej rýchlosti lopty a udržaniu výkonu aj pri nárazoch mimo stred hlavy palice.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilná SPEED POCKET™ je konštruovaná tak, aby maximalizovala rýchlosť lopty a poskytovala dodatočné odpustenie pri nízko trafených úderoch.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (okrúhly 0.600, 52g)
  • Rozširené parametre
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top