TaylorMade Qi10 LS Driver Novinka -11%

TaylorMade Qi10 LS Driver

Kód produktu: M1405709
Značka: TaylorMade
Pánske
595 € 669 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TAYLORMADE Qi10 LS DRIVER
LS = Low Spin. Ponorte sa do sveta bezkonkurenčného golfového výkonu s novým driverom TaylorMade Qi 10 LS, ktorý predstavuje vrchol uznávanej série Qi10.

Qi10 LS je novo navrhnutý driver so starostlivým zameraním na detaily a pokročilými technológiami. Tento driver poskytuje nižšiu rotáciu a nižší štart, čo je špeciálne koncipované na optimalizáciu výkonu pre hráčov s vysokou rýchlosťou švihu. Vďaka sofistikovanej konštrukcii z viacerých materiálov výrazne zvyšuje zotrvačnosť, čo zaisťuje vynikajúce odpustenie a konzistentný výkon aj pri úderoch mimo stred hlavy.

Driver Qi 10 LS sa nezameriava iba na dosiahnutie nižšej rotácie, ale tiež ponúka možnosť prispôsobenia výkonu. Jeho pokročilé funkcie nastaviteľnosti umožňujú hráčom ladiť driver podľa svojho jedinečného štýlu švihu, čo zaručuje individuálny zážitok, maximalizujúci ich potenciál na ihrisku.

TOUR VÝKON PRE LEPŠÍCH HRÁČOV
Qi10 LS prináša nižšiu rotáciu a nižší štart, čo je navrhnuté na optimalizáciu výkonu pre hráčov s vysokou rýchlosťou švihu. Vďaka hlbokej úderovej ploche a celkovo kompaktnejšiemu tvaru hlavy sa stáva preferovaným driverom pre športovcov tímu TaylorMade Tour, vrátane Tigera Woodsa a Tommyho Fleetwooda.

PREPRACOVANÁ KONŠTRUKCIA POSUVNÉHO ZVÁŽIA
Nové, účinnejšie pohyblivé závažie je vybavené 18g oceľovým posuvným závažím umiestneným v inovatívnom koľajnicovom systéme. Prepracovaná konštrukcia umožňuje, aby sa nastaviteľné závažie pohybovalo ďalej dopredu a nižšie v porovnaní s modelom Stealth 2 Plus, čo prináša odpustenie pri nízkej rotácii. Tvar spodnej časti je navrhnutý pre lepšiu aerodynamiku a zníženie turbulencií.

NOVÁ KARBÓNOVÁ KORUNKA INFINITY
Karbónová korunka Infinity Carbon Crown pokrýva 97 % celkovej hornej plochy a vytvára strategickú výhodu pre redistribúciu hmoty a lepšie odpustenie. Vďaka tomu poskytuje elegantný a čistý vzhľad.

ZLEPŠENÝ PRENOS ENERGIE
Tretia generácia 60X Carbon Twist Face® sa môže pochváliť výrazne ľahšou úderovou plochou ako tradičná titánová konštrukcia, čo znižuje váhu a maximalizuje prenos energie pri dopade pre lepšiu rýchlosť lopty a udržanie výkonu pri úderoch mimo stred hlavy palice.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilná SPEED POCKET™ je navrhnutá tak, aby maximalizovala rýchlosť lopty a poskytovala ďalšie odpustenie pri nízko trafených ranách.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (round 0.600, 52g)
  • Rozširené parametre
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top