TaylorMade Qi10 Max Driver Novinka

TaylorMade Qi10 Max Driver

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánske
591 € 649 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
TAYLORMADE Qi10 MAX DRIVER
Nový model drivera Qi10 MAX stanovuje nový štandard v oblasti odpúšťania vďaka svojej zotrvačnosti 10K, čo zaisťuje, že rany mimo stred letí ďalej a rovnejšie. S bezprecedentnou hodnotou MOI 10K a nadštandardným profilom hlavy poskytuje driver Max najvyššiu dôveru pri odpale z odpaliska.

VYVINUTÉ PRE ODPUSTENIE A STABILITU
Qi10 Max má plytší tvar hlavy, ktorý sa postupne rozširuje smerom od prednej časti do zadnej, čo výrazne zvyšuje zotrvačnosť tým, že umožňuje umiestniť hmotnosť ďalej od stredu hlavy palice.

INOVATÍVNA KARBÓNOVÁ KORUNKA INFINITY
Karbónová korunka Infinity Carbon Crown pokrýva 97 % celkovej hornej plochy, vytvárajúcu tak strategickú výhodu pre redistribúciu hmoty a zlepšenie odpúšťania. Táto konštrukcia dodáva elegantný a čistý vzhľad.

VYLEPŠENÝ PRENOS ENERGIE
Tretia generácia 60X Carbon Twist Face® sa môže pýšiť výrazne ľahšou úderovou plochou ako pri tradičnej titánovej konštrukcii, čo znižuje váhu a maximalizuje prenos energie pri dopade. To vedie k zvýšeniu rýchlosti lopty a udržaniu výkonu pri úderoch mimo stred hlavy palice.

THRU-SLOT SPEED POCKET™
Flexibilná SPEED POCKET™ je navrhnutá tak, aby maximalizovala rýchlosť lopty a poskytovala dodatočné odpúšťanie pri nízko trafených ranách.

GRIP:
  • Golf Pride Z-Grip (okrúhly 0.600, 52g)
  • Rozširené parametre
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top