Doručenie do 🎄
TaylorMade Stealth Driver -25% Doručenie do 🎄

TaylorMade Stealth Driver

Kód produktu: N7407707
Značka: TaylorMade
Pánske
472 € 629 € Doručenie do 🎄
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Za posledných 20 rokov bol titán kráľom, ale vždy v TaylorMade vedeli, že každý materiál má svoje hranice. Po 20 rokoch výroby boli limity titánu prelomené. Predstavujeme Stealth™ driver s 60X Carbon Twist Face úderovou plochou. Vitajte v Carbonwood veku.

Prečo karbón?
- Budúcnosť výkonu drivera začína pri 60x Carbon Twist Face úderovej ploche - zloženej z 60 vrstiev karbónových plátov strategicky usporiadaných pre lepší prenos energie a vyššie rýchlosti lopty cez veľkú plochu.

Optimálne Spin a Launch
- Vďaka inovatívnemu ukrytiu nanotextúry, ktorý vytvára textúru úderovej plochy potrebnú pre ideálne množstvo trenia pri dopade, tak v TaylorMade zmenili pohľad na golfové drivery. Polyuretán pokrýva celú plochu pre jemné vyladenie štartu (odpalu) a spinu (rotácia), optimalizuje celkovú vzdialenosť za všetkých herných podmienok.

Odpúšťanie nepresných rán
- Úspora hmotnosti vďaka 60X Carbon Twist Face úderovej plochy, ktorá je o 44% ľahšia ako titán, umožňuje umiestniť viac hmoty nízko v hlave pre väčšie odpustenie v porovnaní so Stealth Plus driverom.

Prémiový zvuk
- TaylorMade inžinieri vedeli, že zvuk je kritickou súčasťou pocitu, a preto boli vyložene posadnutí vytvoriť dokonalý zvuk. Použili kombináciu zakrivenia, tvaru a vnútorných výstužných rebier na jemné vyladenie akustiky.

Tvarovanie pre rýchlosť
- The Asymmetric Inertia Generator – symetrický generátor zotrvačnosti – vytvára pokročilú aerodynamiku v najkritickejšej fáze švihu – v okamihu tesne pred nárazom. Tento prelomový dizajn zvyšuje rýchlosť hlavy palice a zároveň umožňuje umiestniť na zadnú časť palice ďalšiu hmotnosť, aby sa podporila vyššia MOI, optimálny štart a lepšie odpustenie.
Scroll To Top