Doručenie do 🎄
TaylorMade Stealth HD Women's Driver -25%

TaylorMade Stealth HD Women's Driver

Kód produktu: N7409803
Značka: TaylorMade
Dámske
472 € 629 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Za posledných 20 rokov bol titán kráľom, ale vždy v TaylorMade vedeli, že každý materiál má svoje hranice. Po 20 rokoch výroby boli limity titánu prelomené. Predstavujeme Stealth™ driver s 60X Carbon Twist Face úderovou plochou. Vitajte v "Carbonwood" veku.

Prečo karbón (uhlík)?
- Budúcnosť výkonu drivera začína pri 60x Carbon Twist Face úderovej ploche - zloženej z 60 vrstiev karbónových plátov strategicky usporiadaných pre lepší prenos energie a vyššie rýchlosti lopty cez veľkú plochu.

Optimálne Spin a Launch
- Vďaka inovatívnemu ukrytiu nanotextúry, ktorý vytvára textúru úderovej plochy potrebnú pre ideálne množstvo trenia pri dopade, tak v TaylorMade zmenili pohľad na golfové drivery. Polyuretán pokrýva celú plochu pre jemné vyladenie štartu (odpalu) a spinu (rotácia), optimalizuje celkovú vzdialenosť za všetkých herných podmienok.

Navrhnutý pre váš švih
- Alternatívne farebné prevedenie dodáva driveru Stealth Women's (dámsky) nápadný kovový povrch. V "Custom" verzii nájdete množstvo komponentov, vrátane ľahkých shaftov, gripov a ďalších pre zostavenie ideálnej palice

Prémiový zvuk
- TaylorMade inžinieri vedeli, že zvuk je kritickou súčasťou pocitu, a preto boli vyložene posadnutí vytvoriť dokonalý zvuk. Použili kombináciu zakrivenia, tvaru a vnútorných výstužných rebier na jemné vyladenie akustiky.

Tvarovanie pre rýchlosť
- Symetrický generátor zotrvačnosti ("The Asymmetric Inertia Generator") vytvára pokročilú aerodynamiku v najkritickejšej fáze švihu - v okamihu tesne pred nárazom. Tento prelomový dizajn zvyšuje rýchlosť hlavy palice a zároveň umožňuje umiestniť na zadnú časť palice ďalšiu hmotnosť, aby sa podporila vyššia MOI, optimálny štart a lepšie odpustenie.
Scroll To Top