TaylorMade Qi10 Tour Rescue Novinka -11%

TaylorMade Qi10 Tour Rescue

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánske
311 € 349 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
TAYLORMADE Qi10 TOUR RESCUE
Nový hybrid TaylorMade Qi10 Tour Rescue prináša dokonalú kombináciu rýchlosti, odpustenia a presnosti pre vylepšený golfový zážitok.

Či už stojíte na náročnom fairway alebo mierite na green, tento hybrid umožňuje golfistom vykonávať náročné údery s väčšou presnosťou a kontrolou. Qi10 Tour Hybridy sú navrhnuté špeciálne pre skúsených golfistov, ktorí ocenia vyvážený dizajn, jednoduchú manipuláciu a pokročilé funkcie potrebné pre hru na vysokej úrovni.

Tour-Inšpirovaný Tvar:
Tento rafinovaný tvar, inšpirovaný profesionálnym okruhom, prispieva k vylepšenému prevedeniu úderov. Kompaktný dizajn hybridu ponúka výkon porovnateľný so železom a poskytuje bezkonkurenčnú spracovateľnosť a kontrolu s dodatočným odpustením Rescue®.

Rýchla Oceľová Úderová Plocha C300:
Kovaná úderová plocha C300 je najtenšia v strede a okolo okrajov, s silnejším plášťom obklopujúcim stred. Je navrhnutá tak, aby maximalizovala rýchlosť na líc a zvýšila odolnosť.

Maximálna Prispôsobenie:
Upravte uhol líca pomocou 3° loft sleeve pre jemné doladenie vašej preferovanej vzdialenosti, trajektórie a tvaru strely. Zmenou loftu je možné tiež upraviť uhol líca (pridaný loft - uzavretie líca, zníženie loftu - otvorenie líca).

S novým hybridom TaylorMade Qi10 Tour Rescue dosiahnete optimálnu kombináciu výkonu a precíznosti vo vašej golfovej hre.

GRIP:
  • Lamkin Crossline 360 grip (47g, 0.600, okrúhly)
  • Rozširené parametre
    Grip: GOLF PRIDE Z-GRIP
    Scroll To Top