Zľava 10% Ping G410 LST Fairway Wood

Ping G410 LST Fairway Wood

Kód produktu: ping_g410F
Značka: PING
286,99 € 319 € Cena bez DPH: 239,16 €
Možnosti
Dostupnosť: 1-2 týždne
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 LST Fairway

Nová menšia hlava má CG (ťažisko) o niečo nižšie a viac vpred ako štandardná hlava, aby bol vzlet lopty vyšší s menšou rotáciou, čoho výsledkom sú dlhšie údery, ktoré ľahko prenikajú vzduchom, čo je výhodou pre hráčov s vysokými trajektóriami. Kovaná tvárna úderová plocha z ocele zvyšuje rýchlosť a vzdialenosť lopty a nový ľahký osempolohový kŕčok ponúka širšiu škálu nastavení loftu (± 1,5°) a lie kombinácií.

Mierne menšia hlava, optimálna poloha CG (ťažiska) a plytšia úderová plocha pomáhajú lopte letieť vyššie s menšou rotáciou, čo má za následok dlhšie údery, ktoré ľahko prenikajú vzduchom.

Nízka zadná strana hlavy dostáva ťažisko mierne vpred, než v G400, pre vyššiu rýchlosť lopty s maximálnou stabilitou a toleranciu. Ideálne miesto zásahu sa nachádza vyššie na úderovej ploche, pre zvýšenie rýchlosti lopty s nízkou rotáciou na dlhý a prenikavý let lopty.

Vysoká hustota volfrámu v obvode hlavy zvyšuje stabilitu a toleranciu. Úderová plocha je vyrobená z vysoko pevnej ocele C300 (jedna z najsilnejších zliatin na svete) a je extrémne tenká pre väčšiu pružnosť, čo zvyšuje rýchlosť lopty, výšku a vzdialenosť.

Technológia Tuning 2.0 využíva novú ľahkú aerodynamickú objímku na kŕčku, ktorá poskytuje osem polôh na ovplyvnenie dráhy letu lopty (± 1,5°) a nastavenie lie až o 3° ako je štandard, aby sa optimalizoval let lopty.
Scroll To Top