Zľava 20% Ping G410 SFT Fairway Wood

Ping G410 SFT Fairway Wood

Kód produktu: ping_g410F
Značka: PING
254,99 € 319 € Cena bez DPH: 212,49 €
Možnosti
Pre pravákov:
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 SFT Fairway

V SFT je závažie umiestnené viac na pätu, čo napomáha hráčom dostať úderovú plochu do ideálnej polohy v momente úderu a aby loptu zasiahli z prava do ľava (Praváci). Hlavy sú o niečo väčšie a lofty o 1,5° vyššie na podporu väčšej tolerancie. Kovaná tvárna úderová plocha z ocele zvyšuje rýchlosť a vzdialenosť lopty a nový ľahký osempolohový kŕčok ponúka širšiu škálu nastavení loftu (± 1,5°) a lie kombinácií.

Hlavy sú o niečo väčšie ako štandardné, aby podporili ľahšie zasiahnutie lopty. Tvar hlavy vizuálne napomáha zasiahnuť loptu v momente úderu, čo najpresnejšie. Profil SFT inšpiruje dôveru.

Nízka zadná strana hlavy dostáva ťažisko mierne vpred, než v G400, pre vyššiu rýchlosť lopty s maximálnou stabilitou a toleranciu. Ideálne miesto zásahu sa nachádza vyššie na úderovej ploche, pre zvýšenie rýchlosti lopty s nízkou rotáciou na dlhý a prenikavý let lopty.

Vysoká hustota volfrámu v obvode hlavy zvyšuje stabilitu a toleranciu. Úderová plocha je vyrobená z vysoko pevnej ocele C300 (jedna z najsilnejších zliatin na svete) a je extrémne tenká pre väčšiu pružnosť, čo zvyšuje rýchlosť lopty, výšku a vzdialenosť.

Technológia Tuning 2.0 využíva novú ľahkú aerodynamickú objímku na kŕčku, ktorá poskytuje osem polôh na ovplyvnenie dráhy letu lopty (± 1,5°) a nastavenie lie až o 3° ako je štandard, aby sa optimalizoval let lopty.
Scroll To Top