Zľava 21% Callaway Epic Flash Sub Zero Driver + MCC+4 Align Midsize

Callaway Epic Flash Sub Zero Driver + MCC+4 Align Midsize

Kód produktu: Epic-flash-sz-drv
Značka: Callaway
469,99 € 595 € Cena bez DPH: 391,66 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Callaway EPIC Flash Driver

Nový driver Epic Flash využíva novú technológiu Callaway s názvom Flash Face, ktorá pomôže hráčom získať väčšiu rýchlosť lopty na väčšiu vzdialenosť. Tento úžasný pocit, ktorý dostanete, keď urobíte dobrý švih a rozdrvíte jedno z tíčok? Flash Face robí loptu rýchlejšou a dlhšou.

Sofistikovaná konštrukcia Flash Face bola vytvorená pomocou technológie Artificial Intelligence – príklad prvého používania A.I.in the golf v priemysle golfového vybavenia - a "Strojového vzdelávania", v oblasti počítačovej vedy, ktorá využíva štatistické techniky na to, aby sa počítačové systémy mohli "učiť" bez naprogramovania. Prostredníctvom počítačov prechádzalo 15.000 obrázkami úderovej plochy, učiacimi sa z každej z nich, pred príchodom na Flash Face.

Nová technológia Flash Face pre vyššiu rýchlosť lopty

Inžinieri spoločnosti Callaway používali technológiu Artificial Intelligence a Machine Learning, aby vytvorili radikálne odlišný dizajn úderovej plochy, aby sa podporila vyššia rýchlosť lopty v strede úderovej plochy.

Vyššia rýchlosť lopty

Vnútorné Jailbreak kolíky vystužujú a stabilizujú korunku a podošvu, čím vytvárajú väčšie nárazové zaťaženie na úderovú plochu, čím podporujú vyššiu rýchlosť lopty.

Ovládanie lopty

Nastaviteľná hmotnosť 16 gramov dáva hráčom silu, aby ľahko hrali DRAW, FADE alebo STRAIGHT údery.

Výnimočný
Tolerantný

Nová ľahšia triaxiálna uhlíková tkanina tzv. T2C má tesnejšiu hrúbku. Hmotnosť, ktorú šetrí, sa prerozdeľuje v hlave, aby zvýšila MOI pre mimoriadnu toleranciu pri zasiahnutí mimo stred úderovej plochy.

Epic Flash Zero Driver

Pokročilý tvar hlavy a vnútorné vyváženie vytvárajú vzácnu kombináciu vysokého MOI a nízkej rotácie lopty v driveri, čo vedie k väčšej tolerancii a dlhšej vzdialenosti.

Project X Even Flow Green
40G – Light / Regular (Women’s)
50G – Light / Regular/Stiff

Mitsubishi Tensei AV Blue
60G – Regular / Stiff / Extra Stiff

Project X HZRDUS Smoke
60G – Regular / Stiff
70G – Stiff / Extra Stiff

Align Green Grip

Spoločnosť Callaway nadviazala spoluprácu s Golf Pride, aby spustila Multi-Compound Align Green grip. Tento grip podporuje konzistentné umiestnenie ruky a úderovej plochy prostredníctvom vysunutého rebra a hmatovej štruktúry na spodnej strane gripu. Pomocou systému Hosel Callaway Opti-Fit je vystúpené rebro Align vždy v správnej orientácii bez ohľadu na to, aké nastavenie krčka je zvolené.
Scroll To Top