Zľava 15% Ping G410 Hybrid

Ping G410 Hybrid

Kód produktu: ping_g410H
Značka: PING
219,99 € 259 € Cena bez DPH: 183,33 €
Možnosti
Pre pravákov:
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING G410 Hybrid

Hybrid G410 vám umožní prispôsobiť let lopty cez osem rôznych spôsobov nastavenia loftu a lie (+ - 1,5°) pre konzistentne lepšie výsledky. Tenšia a flexibilnejšia úderová plocha s vysokou pevnosťou vytvára vyššiu rýchlosť lopty. Väčší profil poskytuje zvýšenú stabilitu.

Väčšia hlava s turbolátormi na korune poskytuje dodatočnú stabilitu a pomáha zvýšiť MOI o 6,5%. Jej tvar napomáha pri zarovnaní úderovej plochy za loptu a zvyšuje istotou zamierenia na cieľ.

Trajektória Tuning 2.0 využíva nový patentovaný, ľahký a aerodynamicky nastaviteľný kŕčok s ôsmimi nastaveniami, ktorý ponúka nastavenie loftu
(± 1,5°) a nastavenie lie až o 3° oproti štandardu, aby sa optimalizoval let lopty.

Hlbšie umiestnené závažie s vysokou hustotou volfrámu vytvára extrémnu váhu na obvode hlavy, aby sa maximalizovala tolerancia s jej väčším profilom. Pevnosť a pružnosť tenkej oceľovej lícnej plochy pripevnenej k hlave zo 17-4 nehrdzavejúcej ocele zvyšuje rýchlosť lopty pre väčšiu vzdialenosť.

Úderová plocha je textúrovaná, aby sa zredukovala rotácia a maľované drážky pomáhajú dostať loptu na správne miesto.
Scroll To Top