Zľava 15% Odyssey Stroke Lab Black Rossie Putter

Odyssey Stroke Lab Black Rossie Putter

Kód produktu: 73003N3501
Značka: Odyssey
219,99 € 259 € Cena bez DPH: 183,33 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Nová línia putterov Stroke Lab obsahuje unikátny nový spôsob rozloženia hmotnosti určený na zlepšenie fyzickej dynamiky švihu.
Nová putová línia Odyssey Stroke Lab pomáha zlepšovať švih prostredníctvom zmeny rozloženia hmotnosti, ktorú umožňuje nový inovatívny shaft. Toto je úplne nový prístup k vyváženiu putterov a má to len Odyssey.
Stroke Lab je o 40 gramov ľahší, čo je možné vďaka inovatívnemu novému dizajnu shaftu s viacerými materiálmi, ktorý kombinuje grafitové telo s oceľovým hrotom, pričom väčšina hmoty sa koncentruje v hlave.
Účinok inovatívneho rozloženia hmotnosti Stroke Lab je dramatický. Štúdie Odyssey naznačujú zlepšenie konzistencie puttov. Pocit sa stáva akútnejším, čo pomáha golfistovi opakovať ten istý, plynulý ťah.
Špičkový grafit a oceľový shaft ušetrí 40 gramov, ktoré sa premiestnia do každého konca putteru a zmenia tak dynamiku a výkonu.
Shaft Stroke Lab je o niečo tužší a má nižší krútiaci moment v porovnaní so štandardnými shaftami pre lepšiu kontrolu.
Nová hviezdicová vložka Microhinge pre vynikajúci pocit a zvuk.
Bohatý čierny povrch.
Dodatočná váha na konci palice mení dynamiku putteru a pomáha golfistom neustále opakovať hladší a presnejší ťah.
Putter kombinuje legendárny pocit White Hot s desiatkami mikrosúh vložených po tvári, ktoré podporujú topspin pre plynulú kontrolu a kontrolu vzdialenosti.
Scroll To Top