Zľava 20% Odyssey Stroke Lab R-BALL S

Odyssey Stroke Lab R-BALL S

Kód produktu: 7308745253500
Značka: Odyssey
223,20 € 279 € Cena bez DPH: 186 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
Nová línia putterov Stroke Lab obsahuje unikátny nový spôsob rozloženia hmotnosti určený na zlepšenie fyzickej dynamiky švihu.

Nová putová línia Odyssey Stroke Lab pomáha zlepšovať švih prostredníctvom zmeny rozloženia hmotnosti, ktorú umožňuje nový inovatívny shaft. Toto je úplne nový prístup k vyváženiu putterov a má to len Odyssey.

Stroke Lab je o 40 gramov ľahší **, čo je možné vďaka inovatívnemu novému dizajnu shaftu s viacerými materiálmi, ktorý kombinuje grafitové telo s oceľovým hrotom, pričom väčšina hmoty sa koncentruje v hlave. Uložená hmotnosť je prerozdelená pridaním 10 g do hlavy vo forme dvoch závaží a pridaním 30 g ku koncu palice pomocou 10 g ľahšieho gripu a 40 g koncovej hmotnosti.

Účinok inovatívneho rozloženia hmotnosti Stroke Lab je dramatický. Štúdie Odyssey naznačujú zlepšenie konzistencie puttov. Pocit sa stáva akútnejším, čo pomáha golfistovi opakovať ten istý, plynulý ťah.

Stroke Lab putters sú zamerané pre každého golfistu, ktorý chce lepšie puttovať. Zostava Stroke Lab sa skladá z 10 skvelých tvarov , to všetko s najnovšou vložkou White Hot Microhinge pre hladký put a skvelý pocit.

Špičkový grafit a oceľový shaft ušetrí 40 gramov *, ktoré sa premiestnia do každého konca putteru a zmenia tak dynamiku a výkonu.

Shaft Stroke Lab je o niečo tužší a má nižší krútiaci moment v porovnaní so štandardnými shaftami pre lepšiu kontrolu.

Dodatočná váha na konci palice mení dynamiku putteru a pomáha golfistom neustále opakovať hladší a presnejší ťah.

Putter kombinuje legendárny pocit White Hot s desiatkami mikrosúh vložených po tvári, ktoré podporujú topspin pre plynulú kontrolu a kontrolu vzdialenosti.
Scroll To Top