Zľava 10% Scotty Cameron Phantom X 5.5

Scotty Cameron Phantom X 5.5

Kód produktu: 737RB35
Značka: Scotty Cameron
422,10 € 469 € Cena bez DPH: 351,75 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
Každý putter Phantom X je precízne frézovaná viaczložková palica založená na jednom z piatich nových návrhov. Tieto modely sú o niečo kompaktnejšie ako ich predchodcovia Futura s uhladenými kontúrami, aby vzbudili dôveru.

Rôzne hlavy, ktoré preferujú golfisti, ponúkajú viac možností nastavenia, vrátane: spojitých čiar od nábežnej hrany až naspäť; jednoduché zameriavacie body; zvýšené alebo odstupňované príruby; a širšie alebo „miznúce“ horné línie. Vyrovnávacie funkcie boli zvýraznené dlhšími, líniami a trojitými zameriavacími bodmi zvýraznenými v neónovo žltej farbe.

Každý putter Phantom X je skonštruovaný so štandardným hliníkovým povrchom 6061, ktorý sa rozkladá dozadu a cez oblasti prírub pri každom modele. Výsledkom je solídna spätná väzba pri zachovaní mäkkého pocitu.

Linka Phantom X predstavuje debut nového gripu Pistolero Plus v cementovej šedej farbe s lesklým čiernym lakom. Pistolero Plus je modifikovaná Pistolero rukoväť s hrubšou, menej zúženou pravou (nízkou) rukou, ktorá kombinuje preferovaný výkon a pocit z gumovej rukoväte v štýle Pistolero.
Scroll To Top