Scotty Cameron Select Fastback 2018

Scotty Cameron Select Fastback 2018

Kód produktu: 733RF34
359,20 € 449 € Cena bez DPH: 299,33 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
S putterom, zvuk a pocit pracujú v koncerte. Nielen, že Scotty poskytol svojmu aktualizovanému Fastback jedinú frézovanú linku pre čistejší, preferovaný pohľad zhora. Ale tiež zvýšil o 30% vibračný tlmiaci materiál, ktorý spája 6061 hliníkovú časť s leteckým hliníkom s hlavou z nehrdzavejúcej ocele pre lepší zvuk a pocit. Vďaka prepracovanému štvorsmernému frézovaniu spodnej hrany, vylepšenému precízne frézovanému okraju a s vylepšenými zvukovými vlastnosťami je nový Fastback s jeho jediným ohnutým shaftom stredný mallet, tak výkonný, ako aj esteticky príjemný.

Zvuk, pocit a rovnováha boli optimalizované premiestnením ťažšej nehrdzavejúcej ocele do obvodu a zapracovaním ľahšieho hliníkového obloženia do úderovej plochy a spodnej hrany vrátane ľahkého shaftu s jedným ohybom - s cieľom zvýšiť vizuálnu stabilitu, pridať toleranciu a napokon dôveru.

Postoj putteru bol prepracovaný tak, aby zohľadňoval hmotnosť shaftu a uchopenia pomocou jemnej redistribúcie kovovej spodnej hrany od špičky k päte a od tváre k zadnej časti, takže putter sedí rovnomerne a dokonale sa vyrovnáva k cieľu.
Scroll To Top