Scotty Cameron Select Newport 2.5 2018

Scotty Cameron Select Newport 2.5 2018

Kód produktu: 733RD34
359,20 € 449 € Cena bez DPH: 299,33 €
Možnosti
Pre pravákov:
Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
Scotty vždy miešal jednoduché nápady s mechanickým, rozvážnym dizajnom. Newport 2.5 predstavuje príklad tejto filozofie tvorby putterov. Vďaka svojmu zakrivenému krku na zvýraznenie päty ponúka Newport 2.5 putter ostré, vyrovnané línie štýlu Newport 2 a čiaru na mierenie. Kŕčok, ktorý poskytuje 3 posunutie shaftu a vizuálny podnet v súlade s pocitom hráča. Štvorcestná vyvažovacia technológia značky Select Line prispieva k harmonickému vizuálnemu nastaveniu tohto klasického interpreta, zatiaľ čo multi materiálová konštrukcia poskytuje pevný zvuk a spätnú väzbu, pre ktoré sa stali známe Puttery Select.

Plynulý prechod medzi pätou a kŕčkom zabudovaný do tohto dizajnu podporuje hladký, oblúkový úder. Filozofia spoločnosti Scotty spočíva v tom, že toto kratšie nastavenie krku "štýlu Santa Fe" dopĺňa pozitívnu spätnú väzbu, ktorú ponúka vložená vložka z nehrdzavejúcej ocele 303.

Pozitívna spätná väzba hráča a jemný pocit sú udržiavané s až o 30% väčším vibračným tlmiacim materiálom, ktorý spája stredne frézovanú hliníkovú vložku s hlavou.
Scroll To Top