Scotty Cameron Select Newport 2018

Scotty Cameron Select Newport 2018

Kód produktu: 733RA34
359,20 € 449 € Cena bez DPH: 299,33 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Pri nákupe nad 99 € získavate dopravu za 1 €
Podobne ako dizajnér automobilov, ktorý tvaruje blatník, aby zlepšil rýchlosť, Scotty zdokonalil svoj model Newport s jemnými, ale hlbokými vylepšeniami vizuálnych a technických charakteristík putteru, čím hráčom dodal ešte väčšiu dôveru nad každým puttom. Trojúrovňové kontúry z hornej línie nadol cez ramená k zemi bez námahy, bez ohľadu na to, aby to nevadilo pohľadu. Polomer hornej línie bol ešte trochu vyhladený, aby horná línia poskytla tenší, preferovaný vzhľad pri pohľade zhora. Nastavenie uhla uchytenia shaftu poskytuje neprerušovaný pohľad na úderovú plochu od päty po špičku. A každá hrana je vyhladená pre upokojujúci vzhľad, toto posúva legendárne nastavenie na ďalšiu úroveň estetiky a výkonu.

Frézovanie a zakrivenia uhlov boli prepracované tak, aby zohľadňovali hmotnosť shaftu a uchopenia - vrátane polohy kŕčku a offsetu - prostredníctvom jemnej distribúcie vyvažovacieho bodu spodnej hrany z pätky na špičku a úderovej plochy, tak, že putter sedí rovnomerne a dokonale sa vyrovnáva k cieľu.

Až o 30% materiálu tlmiaceho vibrácie spája stredne frézovanú vložku úderovej plochy s telom putteru pre zvýšenú spätnú väzbu a odozvu, ktorú vyžadujú najlepší hráči.
Scroll To Top