Zľava 40% Titleist SM7 Slate Blue Wedge

Titleist SM7 Slate Blue Wedge

Kód produktu:
Značka: Titleist
Farba: Slate Blue
119,40 € 199 € Cena bez DPH: 99,50 €
Možnosti
Pre pravákov:
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Predstavujeme wedge Vokey Design SM7. Vďaka zdokonalenému progresívnemu CG, optimalizovanému frézovanému drážkovaniu a testovaniu profi hráčov nových grindov ponúkajú nové wedge SM7 maximálnu rotáciu, kontrolu a konzistenciu pre väčšiu dôveru pri každom údere. Chyťte najvyššiu úroveň wedgí do rúk.

Presné vzdialenosti
Progresívny CG vytvára presné vzdialenosti medzi medzerami a riadením trajektórie. Presne vedieť, do akej miery bude každá wedge letieť a možnosť nastavenia presných vzdialeností.

Maximálna rotácia
Spin Milled Grooves drážky optimalizujú rotáciu, kontrolu a konzistenciu pre väčšiu dôveru ku všetkým úderom.

Maximálna všestrannosť
Vokey wedges grinds sa hrajú, preukazujú a zdokonaľujú na profi túre, čo prispieva k vytvoreniu všestrannosti úderu pre akúkoľvek úroveň hráča v akomkoľvek stave.

Progresívne umiestnenie ťažiska
Ťažisko (CG) sa môže mierne líšiť medzi rôznymi lomenými wedgami, založené na odskoku a spodnej hrane. Vokey Design SM7 majú progresívne ťažisko, optimalizované pre každý LOFT, BOUNCE a GRIND pre lepšiu kontrolu vzdialenosti, lepší rozptyl úderu a výnimočný pocit v celej ponuke wedgí.

Spin Milled Grooves drážky
Proces Vokey's Spin Milled je jedinečný pre každú povrchovú úpravu a LOFT, pre najostrejšie, najdôslednejšie okraje drážky. Wedge Vokey Design SM7 majú paralelnú tvárovú štruktúru pre konzistentnejšie okraje drážok, prísnejšie tolerancie kvality a maximálnu rotáciu. SM7 wedge majú tiež charakteristický drážkový dizajn medzi loftmi: nízke lofty (46 ° -54 °) sú navrhnuté s užšími, hlbšími drážkami, zatiaľ čo vyššie lofty (56 ° - 62 °) majú širšie drážky. Výsledkom je vynikajúca rotácia lopty a kontrola všetkých úderov.
Scroll To Top