Zľava 15% Ping I210 Irons Steel 4-PW

Ping I210 Irons Steel 4-PW

Kód produktu: i210_steel
Značka: PING
892,99 € 1.050 € Cena bez DPH: 744,16 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING i210 irons (železá)

Väčšia, mäkšia vložka z elastoméru v kompaktnej hlave sa aktivuje pri dotyku pre bezprecedentný pocit, zatiaľ čo opracovaná úderová plocha a drážky pomáhajú zabezpečiť konzistenciu a presnosť vzdialenosti potrebnú na bodovanie. Horúce, tolerantné, dlhé železá a presné, riadené stredné železá a krátke železá vytvárajú vysoko výkonnú sadu.

Aktívna vložka z elastoméru je oveľa väčšia a o 50% mäkšia, čím vytvára o 25% väčší kontakt s úderovou plochou, čo zaisťuje čistý pocit pri dotyku a zároveň vracia viac energie do lopty.

Dodatočný objem vlastného ladiaceho portu, ktorý tiež zvyšuje zaťaženie obvodu a poskytuje presné vyladenie, umožňuje uloženie o 30% väčšej vložky a vytvára o 25% väčší kontakt s úderovou plochou, čo vedie k aktivácii elastoméru, aby sa zabezpečil príjemný pocit.

Vylepšený, kompaktnejší tvar a vzhľad v kombinácii s minimálnym progresívnym offsetom prináša setu najvyššiu príťažlivosť.

Vodiaca hrana a profil chrbta boli vylepšené, aby sa zlepšila interakcia s trávnikom pre presnosť vzdialenosti a ovládateľnosť. Farba HydroPearl Chrome 2.0 zaisťuje odpudzovanie vody, aby výrazne zlepšila konzistenciu v drsných a vlhkých podmienkach.

Odzrkadlenie úprav na wedgke Glide 2.0 prináša, ostrejší okraj polomeru a užšie drážky pri Pitching wedgke a U-wedgke, ktoré poskytujú väčšiu presnosť a pomáhajú predchádzať strate kontroly, pri dôležitých úderoch.
Scroll To Top