Zľava 20% Ping I500 Irons Steel 4-PW

Ping I500 Irons Steel 4-PW

Kód produktu: i500_gr
Značka: PING
1.035,99 € 1.295 € Cena bez DPH: 863,33 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky PING. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
PING i500 irons (železá)

Po údere s týmto elegantným železom v štýle žiletiek budete ohromení neuveriteľnou rýchlosťou, vzdialenosťou a vysokou trajektóriou, s veľkou silou zastavenia, ktorá vám poskytne skutočnú výhodu. Kovaná úderová plocha C300, oceľová konštrukcia a dutina vytvárajú podmienky pre bezprecedentnú rýchlosť, výkon a vzdialenosť.

Kovaná úderová plocha C300 je kombinovaná s nehrdzavejúcim oceľovým telom 17-4 pre výkon ako úder s drevom, čo má za následok vyššiu rýchlosť lopty a oveľa dlhšie vzdialenosti s vyššou trajektóriou a s veľkou silou zastavenia.

Geometria muscle-back železa pomáha umiestniť presne frézovanú, kovaná úderovú plochu C300, ktorá sa ohýba pridaním dynamického loftu, pričom sa zvyšuje rýchlosť lopty, trajektória a vzdialenosť.

Čistý štýl, tvar žiletky s minimálnym offsetom vytvára toľko rýchlosti a vzdialenosti, že budete môcť hrať o palicu menej do grínu.

Úderová plocha a drážky sú presne frézované, aby poskytli dokonalý povrch, ktorý zabezpečí konzistentné rýchlosti a spoľahlivé stláčanie lopty.

Táto prémiová povrchová úprava pomáha zabezpečiť konzistentnosť pri dotyku a kontrolu vzdialenosti od drsných a vlhkých podmienok a zároveň prispieva k výbornému vzhľadu.
Scroll To Top