Odyssey Ai-ONE Milled Seven T CH Putter -15%

Odyssey Ai-ONE Milled Seven T CH Putter

Kód produktu: 73033M3400
Značka: Odyssey
Pánske
424 € 499 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
Ai-ONE Milled Seven T CH je aktualizovaný pohľad na tento ikonický dizajn s kľukatým krčkom, ktorý poskytuje mierne zavesenie špičky, ktoré sa najlepšie hodí na údery s miernym oblúkom a rotáciou face-u. Tento putter je vyfrézovaný z nehrdzavejúcej ocele a vybavený našou frézovanou titánovou vložkou Ai-ONE a má náš nový oceľový shaft SL 90 Stroke Lab.

Všetkým golfistom, dokonca aj tým najlepším hráčom Tour na svete, z času na čas unikne stred face-u. A keď stratíte rýchlosť v porovnaní so stredovým úderom, loptička sa nekotúľa tak ďaleko, ako ste zamýšľali, takže vynecháte viac patov alebo ich necháte ďalej od jamky. Teraz v Odyssey Ai-ONE Milled sme využili špičkový dizajn umelej inteligencie Callaway a supervýpočtové schopnosti, aby sme vytvorili úroveň výkonu doštičky, ktorej sa nikto iný nevyrovná.

Tieto prémiové puttery majú telo zo 100% frézovanej nehrdzavejúcej ocele so 100% frézovanou titánovou vložkou. Konštrukcia z viacerých materiálov zahŕňa jedinečné kontúry na zadnej strane face-u, ktoré minimalizujú straty rýchlosti lopty pri zásahoch mimo stredu a výrazne zvyšujú sweet spot. S Ai-ONE Milled končia putty v priemere o 10 % bližšie k jamke ako typický frézovaný putter.

Vložka Ai-ONE
Táto frézovaná titánová vložka bola navrhnutá pomocou umelej inteligencie na vytvorenie jedinečných kontúr na zadnej strane. Tieto kontúry pomáhajú udržiavať rýchlosť lopty pri zásahoch mimo stredu pre lepšiu kontrolu vzdialenosti, bez ohľadu na to, kam ju zasiahnete na face-i. Jedinečná povrchová úprava champagne dopĺňa navy PVD hlavu a dodáva jej bohatý a nápadný vzhľad.
Rozširené parametre
Grip: Pistols
Scroll To Top