TaylorMade Spider Tour -11%

TaylorMade Spider Tour

Kód produktu: N7531727
Značka: TaylorMade
Pánske
355 € 399 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
JE TO SPÄŤ

Už takmer dve desaťročia získavajú patery Spider veľké prvenstvá, vyhrávajú najväčšie tímové súťaže a zbierajú víťazstvá na profesionálnych turné po celom svete. Teraz sme oživili podstatu tejto ikonickej série s úplne novou sériou Spider Tour.

PREHLIADKA PIDER
Ako jeden z najznámejších a najvýraznejších tvarov putterov je Spider Tour ikonou vo svete patovania. Je stelesnením vysokého výkonu MOI a poskytuje stabilitu, konzistenciu a odpustenie. Stabilný dizajn Spider Tour je obzvlášť účinný pri úderoch mimo stredu, pretože pomáha udržiavať smer a kontrolu puttu.

TRUE PATH™ ALIGNMENT | POZRITE SI SVOJ RIADOK
Pohybujte sa po greenoch s prehľadom pomocou opticky upraveného systému True Path™ Alignment. Táto stará technológia od TaylorMade vám pomáha lepšie si predstaviť čiaru k jamke a zároveň uľahčuje nasmerovanie putteru na váš cieľ.

VLOŽKA BIELA TPU PURE ROLL™ | CÍTIŤ ROZDIEL
Zažite mäkší pocit s našou vložkou White TPU Pure Roll™. Vyrobené zo zmesi Surlyn a hliníka, má drážky sklonené pod uhlom 45° pre optimálne nakláňanie dopredu a lepšie celkové vlastnosti odvaľovania. Biela vložka tiež zaisťuje symetriu s bielym True Path Alignment.

PRESNÉ VYVÁŽENIE A DIZAJN
Tenkostenné podrezanie a oceľový drôtený rám umožňujú presné umiestnenie CG, čím vytvárajú nadstavbu so zvýšenou stabilitou a odpustením. Okrem toho sa každý model série Spider Tour môže pochváliť iným umiestnením ťažiska, aby vyhovoval širokej škále štýlov a preferencií hry.

PRÉMIOVÝ ZVUK A POCIT
Tlmič HYBRAR ECHO® je umiestnený za tvárou, aby pomáhal odstraňovať nežiaduce vibrácie a poskytoval prvotriedny zvuk a pocit pri každom pate. Zažite hru s najlepším možným pocitom.
Rozširené parametre
Grip: Pistol GT 1.0
Scroll To Top