TaylorMade Spider Tour V Novinka -11%

TaylorMade Spider Tour V

Kód produktu:
Značka: TaylorMade
Pánske
355 € 399 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
ZNOVA PREDSTAVENÁ STABILITA
Už takmer dve desaťročia získavajú patery Spider veľké prvenstvá, vyhrávajú najväčšie tímové súťaže a zbierajú víťazstvá na profesionálnych turné po celom svete. Teraz sme oživili podstatu tejto ikonickej série s úplne novou sériou Spider Tour.

SPIDER TOUR V | ZJEDNODUŠENÉ TVAROVANIE
Spider Tour V má modernú aerodynamickú konštrukciu s kompaktným tvarom, vďaka čomu je ideálny pre golfistov, ktorí hľadajú lepšiu kontrolu.

TRUE PATH™ ALIGNMENT | POZRITE SI SVOJ RIADOK
Pohybujte sa po greenoch s prehľadom pomocou opticky upraveného systému True Path™ Alignment. Táto stará technológia od TaylorMade vám pomáha lepšie si predstaviť čiaru k jamke a zároveň uľahčuje nasmerovanie putteru na váš cieľ.

VLOŽKA BIELA TPU PURE ROLL™ | CÍTIŤ ROZDIEL
Zažite mäkší pocit s našou vložkou White TPU Pure Roll™. Vyrobené zo zmesi surlynu a hliníka, má drážky sklonené pod uhlom 45° pre optimálne nakláňanie dopredu a lepšie celkové vlastnosti odvaľovania. Biela vložka tiež zaisťuje symetriu s bielym True Path Alignment.

PRESNÉ VYVÁŽENIE A DIZAJN
Tenkostenné podrezanie a oceľový drôtený rám umožňujú presné umiestnenie CG, čím vytvárajú nadstavbu so zvýšenou stabilitou a odpustením. Okrem toho sa každý model série Spider Tour môže pochváliť iným umiestnením ťažiska, aby vyhovoval širokej škále štýlov a preferencií hry.

ELEGANCIA A TRVANLIVOSŤ
Náš nový Gunmetal PVD Finish nie je len o vzhľade; ide o dlhovekosť. Tento odolný povlak nielenže zvyšuje estetiku vášho putteru, ale poskytuje aj ochranu pred nástrahami hry a environmentálnymi prvkami. Je to povrchová úprava, ktorá obstojí v skúške času.
Rozširené parametre
Grip: Pistol GT 1.0
Scroll To Top