TaylorMade TP Black Del Monte #1 -10%

TaylorMade TP Black Del Monte #1

Kód produktu: N7522827
Značka: TaylorMade
Pánske
233 € 259 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
VYTVORENÉ PRE DÔVERU
S kratšou dĺžkou a širšou oblasťou spredu dozadu má tento osvedčený tvar vzbudzovať dôveru a poskytovať zvýšenú MOI v porovnaní s tradičnými puttrami.

HOSEL OPTIONS
Ardmore je ponúkaný v dvoch variantoch. Krátke zakrivené rameno a robustný dizajn čepele vytvárajú 27° visenie špičky, čo najlepšie funguje pre hráčov s miernou rotáciou. Jednoducho ohnutý krk poskytne možnosť vyváženia úderovej plochy, najlepšie pre hráčov s rovným a priamym úderom.

DURABLE & GLARE RESISTANT FINISH
Proces eloxovania dodáva tomuto klasicky tvarovanému putteru odolný a prémiový povrch. Okrem vylepšenej ochrannej vrstvy zabraňuje tmavá povrchová úprava oslneniu, čo pomáha golfistovi lepšie sa sústrediť na čiaru a vykonať pat.

PURE ROLL™ INSERT
Vložka Pure Roll™, overená rok čo rok na TOUR, sa môže pochváliť strategicky umiestnenými drážkami nastavenými pod uhlom 45°. To podporuje optimálny kotúl dopredu a topspin, ktorý pomáha loptičke zostať na zamýšľanej cieľovej čiare.

PREMIUM COVER
Prémiový putter si zaslúži prémiový cover. Sofistikovaný cover TP sa zhoduje s tradičnou eleganciou samotného puttra a dodáva súdržný charakter od bagu až po ihrisko.
Scroll To Top