BLACK FRIDAY končí za
TaylorMade TP Hydro Blast Bandon 3 -27%

TaylorMade TP Hydro Blast Bandon 3

Kód produktu: M7038026
Značka: TaylorMade
Farba: Silver
Pánske
174 € 239 € BLACK FRIDAY končí za
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
TaylorMade TP Hydro Blast Bandon 3
Nová tvár klasického dizajnu - čistá estetika, klasické línie a prémiový pocit s úplne novým povrchom Hydro Blast. Spojením moderného s tradičným prináša nový pohľad klasiky.

Povrchová úprava Hydro Blast
- Proces Hydro Blast dodáva tomuto klasicky tvarovanému putteru bohatý a prémiový povrch. Aplikácia vysokotlakového prúdu vody na nerezovú 303 oceľ vytvára hladký a odolný povrch.

Klasický tvar hlavy
- Tvar dvojitého krídla inšpirovaný Tour je navrhnutý tak, aby "zarámoval" loptu pred úderovú plochu a podporil odpustenie prostredníctvom optimalizovaného obvodového zaťaženia. Ostré geometrické línie odrážajú technickú precíznosť tohto klasicky vyrobeného poschodia.

White Pure Roll Insert vložka
-TPU Surlyn vložka predtým používaná na poschodí Spider X sa dostáva aj do tejto kolekcie poschodí. Vložka Pure Roll™ má drážky pod uhlom 45° smerom dole, ktoré sú navrhnuté tak, aby optimalizovali vlastnosti rolovania.

Maximálna rotácia
- Short Slant krčok v kombinácii s dvojitým krídlovým dizajnom vytvára 32 ° Toe Hang, vďaka tomu je putter vhodnejší pre hráčov, ktorí vytvárajú maximálnu rotáciu úderovej plochy počas putovania.

Grip:
-Sink Fit Skinny Navy Standard 70g .580 Textured Soft

Shaft:
- TP Stepped Putter Shaft Crome 120g
Scroll To Top