Cleveland RTX-4 Tour Satin -40%

Cleveland RTX-4 Tour Satin

Kód produktu: RTX4TS
Značka: Cleveland
Pánske
83,99 € 140 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Najmodernejšie technológie úderovej plochy, prednosťami od profi hráčov, rozšírenými ponukami brúsenia a najpopulárnejšími prvkami, ktoré používajú profesionáli na Tour, je RTX 4 najkrajšou wedgkou, ktorú Cleveland kedy vyrobil.

TOUR SATIN
Menej oslnenia a prémiové spracovanie poskytujú vzhľad a výkon, ktoré si vyžadujú všetci hráči.

4. GENERÁCIA ROTEX FACE TECHNOLOGY
S najostrejšími drážkami Tour Zip Grooves, najrozsiahlejším frézovaním na úderovej plochy, ktoré boli vyvinuté a dokonca ešte presnejším frézovaním laserom, Rotex 4 vytvára viac rotácie a viac konzistentnej rotácie, čo vám dáva maximálnu kontrolu krátkej hry.

PROGRESIVE SHAPING
Kompaktný tvar RTX 4 je priamym výsledkom spätnej väzby profi hráčov. Nízke lofty sa spájajú s vašimi železami pre jednoduchší prechod, zatiaľ čo vyššie lofty majú tradičný tvar wedgí pre lepšie údery okolo grínu.

PROGRESIVE FEEL BALANCING TECHNOLOGY
Nové tvarovanie na zadnej časti každého loftu postupne upravuje ťažisko na vertikálnej i vodorovnej osi, čím zvyšuje ovládanie citlivosti a vzdialenosti, aj keď netrafíte stred úderovej plochy.

•• MID
Spodná hrana •• MID je vybavená tvarovanou hranou v tvare V, ktorá zabezpečuje plynulý plný úder a plné údery okolo grínu. Perfektný pre hráčov s neutrálnym alebo strmým švihom, •• MID je k dispozícii v loftoch od 46 ° do 60 °.

• LOW
Spodná hrana • LOW ponúka silnú všestrannosť vďaka päte, špičke a odľahčenému okraju, ktoré umožňujú ľahké otvorenie úderovej plochy a vykonávanie pokročilých úderov okolo grínu. Skvelé pre neutrálne a plytké švihy, • LOW je k dispozícii v loftoch 56 ° - 64 °.

FULL
Tradičný tvar spodnej hrany FULL podporuje stabilitu pri všetkých úderoch a s pridaním bounce pri otvorení tváre pre lepšiu hru z bunkra. Perfektný pre neutrálne a strmé švihy, FULL je k dispozícii v loftoch 56 ° - 60 °.

XLOW
Model XLOW vyniká tým, že udržuje nízku úroveň prednej hrany, takže môžete vykonávať najnáročnejšie údery s otvorenou úderovou plochou z pevných plôch. Skvelý pre plytké útočné údery, XLOW je k dispozícii v loftoch 58 ° a 60 °.
Scroll To Top