Titleist SM10 Jet Black Wedge Novinka -10%

Titleist SM10 Jet Black Wedge

Kód produktu: 854RSSK5814
Značka: Titleist
Farba: Jet Black
Pánske
179 € 199 €
Možnosti
Zdieľať na: Facebook Doprava 4.95 €
IMPROVED FLIGHTING & FEEL
Získajte nižší, útočnejší let, ktorý je pri náraze s SM10 úžasne pevný. Presný posun ťažiska vám dáva ešte väčšiu kontrolu a stabilitu pre väčšiu istotu pri každom výstrele..

MAXIMUM SPIN
Každá drážka SM10 je vyrezaná až po okraj, aby sa maximalizovala rotácia. Každá Vokey wedge je 100% testovaný na najvyššiu kvalitu a výkon a na oblasť dopadu je aplikovaná lokálna tepelná úprava, aby sa zdvojnásobila životnosť drážok.

ULTIMATE SHOT VERSATILITY
Váš švih je jedinečný a vyžaduje si správne náradie. Nájdenie ideálneho mixu grindov vám poskytne bezchybný kontakt a maximálnu všestrannosť, takže budete pripravení na všetko, čo ihrisko vyžaduje.

PROGRESSIVE CENTRE OF GRAVITY
Optimalizácia polohy ťažiska (CG) je jedným z kľúčov k dosiahnutiu najlepšieho letu, presnosti a odpustenia v kline. SM10 má progresívne ťažisko, ktoré je individuálne kalibrované pre každý loft, aby sa dosiahol maximálny výkon. Vo vyšších loftoch sa ťažisko posunulo nahor aj dopredu smerom k tvári. Tento pohyb má za následok nižší, kontrolovanejší let s väčšou stabilitou. V kombinácii so zvýšeným MOI poskytuje SM10 výnimočný pocit a konzistenciu.

Tour Proven Grinds
Každý tvar spodnej hrany je špecifický tak, aby vyhovoval rozličným hráčom a rozličným podmienkam na ihrisku. Ak máte napríklad strmý švih, vhodný je S alebo K grind. Pri plytšej švihovej rovine je to zase L alebo M grind. Neutrálny je F grind, ktorý je vďaka všestrannosti vhodný pre drvivú väčšinu hráčov. Úlohu hrajú aj terénne podmienky (tvrdosť povrchu golfového ihriska, ktorému je tvar hrany prispôsobený).

T GRIND
Pre ostrejšie zábery
T-Grind je ideálny pre hráčov, ktorí hľadajú nízky odraz a úzku spodnou hranou, ktorá sa prispôsobí zemi. S maximálnym odľahčením päty, špičky a zadnej hrany umožňuje maximálnu všestrannosť pri úderoch za všetkých podmienok.

M GRIND
Viacúčelový grind pre všestrannosť
M Grind, obľúbený Voke, je navrhnutý pre hráčov, ktorí radi otáčajú face, otvárajú a zatvárajú ranu, aby strieľali okolo greenu. Ideálny pre hráčov s plochejším a ráznejším typom švihu, ktorí strieľajú z rôznych pozícií.

S GRIND
Štíhly a všestranný
S Grind má plnú spodnú hranu, ktorá bola zúžená pomocou brúsenia odtokovej hrany, čo jej dáva rýchlejší pocit cez trávnik. Tento grind je najvhodnejší pre neutrálne až pevné podmienky a pre hráčov, ktorí radi ovládajú loft rukami pred alebo za loptou.

D GRIND
Vysoký odraz
D-Grind kombinuje všestrannosť prostredníctvom brúsenia päty, špičky a zadnej hrany s odpustením a vysokým, meraným odrazom. D-Grind je ideálny pre hráčov so strmším uhlom útoku, ktorí hrajú údery z rôznych pozícií face-u.

F GRIND
Univerzálne brúsenie pre plné strely
Grind F je univerzálna wedge, ktorá je vhodná najmä pre plné strely. Ideálne pre hráčov, ktorí preferujú tradičnú Wedge.

K GRIND
To najlepšie v mäkkých podmienkach
K Grind je najvyšší v zostave a najlepší bunker klub. K Grind je široká, plná wedge s vylepšeným prehnutím a je zhovievavá v rôznych podmienkach mäkšieho piesku a trávnika.
Scroll To Top