Callaway Apex Pro 19 Irons Steel 4-PW -35%

Callaway Apex Pro 19 Irons Steel 4-PW

Kód produktu: CG_apexpro19_ir
Značka: Callaway
Pánske
909 € 1.399 €
Možnosti
Dostupnosť: Skladom
Zdieľať na: Facebook Doprava 3.95 €
Callaway Apex 19 Pro Irons

Extrémne jemný pocit

Callaway vytvoril nový štandard pre neuveriteľne jemný pocit z kovaného 1025 mäkkého karbónového tela a prvýkrát vytvorili uretánové mikroguličky do kovaného železa. Telo z uhlíkovej ocele podporuje úžasný zvuk a pocit z Apexu a uretánové mikroguľôčky pozostávajú z viac ako milióna drobných vzduchových vreciek, ktoré absorbujú nechcené vibrácie bez spomalenia úderovej plochy.

Dlhá, konzistentná vzdialenosť s hrateľnosťou na túre

Po prvýkrát bol navrhnutý renomovaný 360 Face Cup do túrových želiez. 360 Face Cup využíva plytký, flexibilný okraj okolo úderovej plochy, ktorý sa ohne a uvoľní pri náraze a podporuje vyššiu rýchlosť lopty pre konzistentnú vzdialenosť pri zasiahnutí stredu a mimo stredu úderovej plochy. V krátkych železách je kontrolovaná rotácia pomocou VFT Face tak, aby bolo možné dosiahnuť presný úder.

Optimálny let lopty a kontrola

Konštrukcia s viacerými materiálmi umožňuje vkladať do každého železa v priemere 50 gramov volfrámu, takže CG môže byť umiestnené v každom železe s mimoriadnou presnosťou, pričom sa zachová flexibilita Face Cupu. Volfrám podporuje optimálne údery, let lopty a kontrolu presnosti pre skórovanie prostredníctvom celého setu.

Tour Influenced Tvarovanie a dizajn

Toto je klasický vzhľad, ktorý tí najlepší hráči chcú vidieť s rovnejšou prednou hranou, vyššou špičkou, tenkou hornou líniou a plynulým prechodom. Ich rozsiahly vstup zohral významnú úlohu v tom, ako tento set navrhli s krásnym tvarom Tour performance.
Scroll To Top