Ping G430 HL Irons Graphite -13%

Ping G430 HL Irons Graphite

Kód produktu:
Značka: Ping
Pánske
od 1.054 € 1.414 €
Možnosti
Tento produkt nieje možné kúpiť cez eshop, kvôli obchodnej politike značky Ping. Kontaktujte na tel. čísle +421 2 21 00 09 01 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
G430
Vaša rany a vaša sebadôvera budú vysoké s G430, ktorý kombinuje nižšie ťažisko so silnejšími loftmi a tenšou tvárou, ktoré poskytujú vyššiu rýchlosť lopty a výraznú vzdialenosti bez toho, aby to ohrozilo slávne odpustenie PING. Systém PurFlex prispieva k najdlhšiemu Ping železu vôbec. Dostupné 4-PW, 45,5°, 50°, 54°, 58°.

Vyššia rýchlosť lopty
Patentovaný proces tepelného spracovania vytvára nehrdzavejúcu oceľ Hyper 17-4 a spevňuje tvár, čo umožňuje väčšie ohýbanie, ktoré vytvára väčšiu vzdialenosť a vyššiu maximálnu výšku na držanie rán na greene.

Technológia Purflex
Inovatívny sytem so siedmimi ohybnými zónami umožňuje voľnejšie ohýbanie, aby sa zvýšila rýchlosť lopty v celej tvári a dosiahli sa dlhšie výsledky. V kombinácii s nižším ťažiskom prispieva k solídnemu pocitu a príjemnému zvuku.

Tvarovaný pre úspech
Kompaktnejší tvar poskytuje čistý vzhľad. Kratšia pätka pomáha znížiť ťažisko a zarovnať ho so siločiarou, aby sa zvýšila rýchlosť lopty a zabezpečil pevný dopad. Chrómový povrch hydropearl 2.0 dodáva konzistenciu pri mokrej alebo suchej tráve.

Riešenie medzery
Silnejšie lofty naprieč súpravou viedli k pridaniu 41° PW na zaistenie správnych možností rozdelenia a umožnili štandardné lofty (45,5°, 50°, 54°, 58°).
Scroll To Top